Góralki debiutują w nowym formacie. Producent wprowadza Góralki Snack

Góralki debiutują w nowym formacie. Producent wprowadza Góralki Snack

Wafelki Góralki Oryginał są obecne na polskim rynku od kilkunastu lat. Słyną z tego, że są oblewane obwodowo. Są dostępne w 6 smakach, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Właśnie do oferty dołącza zupełna nowość – Góralki Snack w multipakach.

Od ponad dwóch lat marka komunikowana jest pod hasłem PYSZNA RADOŚĆ!, bo takie są właśnie Góralki – dostarczają pozytywnej energii i wywołują uśmiech na twarzy. Nowość w wersji mini ma stworzyć więcej możliwości do cieszenia się pyszną radością bez względu na miejsce czy czas.

Góralki Snack, czyli tradycyjne wafelki w wersji mini

Marka podąża za trendami rynkowymi i wsłuchuje się w potrzeby swoich konsumentów, dlatego powstał pomysł, aby stworzyć znany i lubiany wafelek w nowym formacie. I tak powstały GÓRALKI SNACK, czyli Góralki Oryginał w wersji mini.

Góralki Snack to wciąż te same lubiane wafelki oblewane obwodowo, ale mniejsze. Tradycyjne Góralki Oryginał ważą 45 g, a jeden wafelek Góralki Snack 27 g. Góralki Snack są dostępne w dwóch najpopularniejszych smakach, mlecznym i z czekoladą.

Pyszna radość bez przerwy!

Ponadto pakowane są w multipakach po 3 sztuki, dzięki czemu można zjeść jeden, a resztę zostawić na później lub podzielić się z najbliższymi. Góralki Snack doskonale mieszczą się w kieszeni, plecaku, torebce czy lunch boxie. Można je wziąć ze sobą na wycieczkę, do pracy, na uczelnię... Można je jeść zawsze i wszędzie, nie przerywając swoich ulubionych zajęć.

Malujesz, fotografujesz, spacerujesz? Sięgnij po Snacka! Każda chwila i miejsce są dobre! Z Góralkami Snack PYSZNA RADOŚĆ trwa BEZ PRZERWY!

Gdzie można kupić Góralki Snack?

Góralki Snack, czyli znane od lat Góralki Classic w wersji mini, które zostały zamknięte w multipackach właśnie trafiły do sprzedaży. Góralki Snack można już kupić w sklepach Auchan.

Więcej informacji na stronie: www.wafelkigoralki.pl


Foto: mat. partnera

Reklama