Zza lady do więzienia – miłość okazywała promocjami

Zza lady do więzienia – miłość okazywała promocjami

45-letnia kasjerka została zatrzymana przez policję pod zarzutem oszustwa. Obsługując klientów przy kasie nie naliczałado rachunku wszystkich produktów, a część towaru kasowała po zaniżonej cenie – za każdym razem klientem był mąż kasjerki.

Małżeństwo rozdzielone przez sklepową promocję?

O sprawie informuje skarżyska policja, która we wtorek zatrzymała podejrzaną o nielegalne działanie 45-latkę. Wcześniej braków w kasie dopatrzył się właściciel sklepu, który widząc niepełne utargi postanowił sprawdzić dlaczego pojawiają się nieprawidłowości. 

"Okazało się, że straty przekraczające 900 złotych, spowodowała w ciągu dziesięciu dni jedna z pracownic" – informuje KPP w Skarżysku-Kamiennej. 

8 lat więzienia za "prezenty" dla męża

Podczas obsługi przy kasie 45-letnia kobieta postanowiła wprowadzić specjalną promocję dla swojego męża. Kasjerka nie naliczała wszystkich produktów, a czasami sprzedawała towary jako inne, o mniejszej wartości.

Dzięki temu zafundowała partnerowi oszczędności za poziomie 900 zł. Teraz wytłumaczy się za to przed sądem. Dzień po zatrzymaniu kasjerka usłyszała zarzut oszustwa. Grozi jej do ośmiu lat więzienia. 


Foto: StockAdobe(bodnarphoto)

Reklama