Colian przedstawił wielkanocną ofertę. Znajdziemy w niej limitowane słodkości

Colian przedstawił wielkanocną ofertę. Znajdziemy w niej limitowane słodkości

Wielkanocna propozycja od polskiego producenta Colian obejmuje sezonowe przysmaki przygotowane specjalnie na tę okazję, a także kultowe słodycze dostępne przez cały rok, które stanowią doskonałe uzupełnienie świątecznych zakupów. Popularne Figurki o smaku karmelowym od Goplany oraz Familijne Gofrowe o smaku malinowym w specjalnej wiosennej edycji to jedne z propozycji firmy.

Karmelowe Figurki od Goplany na Wielkanoc 

Kolekcja 9 Figurek od marki Goplana opatrzona dedykowaną na tę okazję świąteczną grafiką z postaciami Kurczaczka, Zajączka i Baranka, to absolutny hit sprzedażowy. Sprawdzą się jako przyjemne uzupełnienie wielkanocnego koszyczka, a także wyrazista wiosenna przekąska.

Z okazji Wielkanocy marka Goplana stworzyła dla swoich najmłodszych wielbicieli serię tematycznych kolorowanek, które dostępne są na stronie internetowej marki. Wystarczy pobrać kolekcję malowanek wzbogaconych grafiką świątecznych Figurek i rozpocząć zabawę. Wśród rysunkowych wyzwań znajdują się również ciekawe zadania edukacyjne.

Familijne Gofrowe o smaku malinowym w wiosennej edycji limitowanej

Chrupiące połączenie słodkiej maliny z kremowym mascarpone to nowość od marki Familijne, która świetnie sprawdzi się do dzielenia oraz czerpania radości z przebywania z bliskimi. Mus je schrupać… zanim znikną ze świątecznego stołu!

Familijne Gofrowe o smaku malinowym to limitowana edycja kultowych ciastek (foto: mat. prasowe)

Produkty z oferty sezonowej dostępne są w tradycyjnym i nowoczesnym kanale dystrybucji na tematycznych standach okazjonalnych, przygotowanych w wiosennej, kolorowej szacie graficznej.

Nowa odsłona ciastek Jeżyki Coolki

Marka Jeżyki proponuje nową odsłonę kultowych ciastek w czekoladzie – chrupiące Jeżyki Coolki. Forma delikatnych, waflowych kulek wypełnionych pysznym kremem z kroplą karmelu w środku, oblanych czekoladą i posypanych orzechami podkreśla ich wyjątkowość.

Każda z nich została oddzielnie zapakowana dla ułatwienia indywidualnej konsumpcji lub dzielenia się z rodziną i przyjaciółmi. Jeżyki Coolki dostępne są w dwóch wersjach smakowych – Jeżyki Coolki MILK i Jeżyki Coolki DARK.

Nowa edycja Jeżyków Coolki występuje w dwóch wariantach (foto: mat. prasowe)

Klasyki także od święta

Na Wielkanoc polecają się także sprawdzone i znane produkty z całorocznej oferty Colian. Wśród nich są m.in. praliny od Solidarności – Złota Wiśnia, Złoty Orzech oraz uwielbiana przez konsumentów Śliwka Nałęczowska. Miłośnikom ciastek w czekoladzie producent poleca kultowe Jeżyki, a jako słodką przekąskę do indywidualnej konsumpcji Grześki w czekoladzie deserowej, a także bitesy – Jeżyki Tyci, Grześki Tyci w czekoladzie deserowej oraz Grześki Tyci w czekoladzie mlecznej.

Z kolei przygotowując świąteczne wypieki warto sięgnąć po czekoladę Goplana – Klasyczną Gorzką, Oryginalną Mleczną lub jedną z czterech tabliczek z linii Goplana Simple Pleasures, które charakteryzują się różną zawartością kakao, dzięki czemu znajdą zastosowanie w wielu przepisach.


Foto: mat. prasowe

Reklama