MAX Premium Burgers otwiera kolejny lokal w Polsce. Szwedzka sieć już 22 restauracje w kraju

MAX Premium Burgers otwiera kolejny lokal w Polsce. Szwedzka sieć już 22 restauracje w kraju

​MAX Premium Burgers otworzył pierwszą restaurację w Polsce we wrześniu 2017 roku. Od tego czasu sieć rozwija sieć lokali w kraju. Od marca 2023 roku w Polsce działają już 22 restauracje. Najnowsza właśnie została otwarta w Grodziku Mazowieckim. Kolejne otwarcia zaplanowano w takich miastach, jak Łódź i Olsztyn.

MAX Premium Burgers to rodzinna firma założona w 1968 roku w Szwecji. Od momentu pojawienia się szwedzkich burgerów w Polsce, menu Max Premium Burgers szybko zyskało grono wielbicieli. "Burgery to nasza pasja, które z dumą serwujemy już od ponad 55 lat" – komentuje Jerzy Jakubiak, Head of Development w MAX Premium Burgers.

Max Premium Burgers w Grodzisku Mazowieckim

Najnowsze otwarcie restauracji MAX właśnie odbyło się w Grodzisku Mazowieckim przy ulicy Królewskiej 54D. To jednocześnie pierwszy lokal w mieście. 

Wraz z otwarciem restauracji w Grodzisku Mazowieckim, na pierwszych 50 gości czekały niespodzianki w postaci kart podarunkowych o wartości 100 zł do wykorzystania podczas kolejnych wizyt w restauracji. Ponadto osoby zmotoryzowane otrzymały naklejkę gwarantującą 10% zniżkę w programie Drive Thru Club.

Nowy lokal w Grodzisku Mazowieckim przyciągnął wielu klientów podczas otwarcia (foto: MAX Premium Burgers)

Restauracja przy Królewskiej 54D to 70 miejsc siedzących wewnątrz, 50 na zewnątrz, 27 miejsc parkingowych i specjalne stojaki na rowery. Otwarty 1 marca MAX Premium Burgers w Grodzisku Mazowieckim jest 22. restauracją szwedzkiej marki w Polsce.

Oferta wege w MAX Premium Burgers

Jak podkreśla Jerzy Jakubiak, ważnym odróżnikiem MAX od konkurencji jest możliwość personalizacji oraz duży wybór oferty wege. 

Wśród opcji wege w MAX znajdziemy m.in. Plant Beef. To roślinny burger przygotowany według autorskiej receptury z białka roślinnego wygląda i smakuje jak mięso.

Ponadto goście MAX cenią smak burgerów z serem halloumi, a burger Frisco został doceniony w niezależnym teście smaków.

Ostatnimi nowościami są m.in Korean BBQ ze świeżą kolendrą i sosem koreańskim, Grand Chicken Parmesan i stanowiący powrót do korzeni Classic ‘68.

Szefem Kuchni odpowiadającym za menu i wszystkie receptury jest Jonas Mårtensson – w przeszłości kucharz w uznanych restauracjach i na szwedzkim Dworze Królewskim.


Foto: mat. prasowe

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Reklama