Krzysztof Kamiński opuszcza struktury Netto. "To był dla mnie osobiście wspaniały czas"

Krzysztof Kamiński opuszcza struktury Netto. "To był dla mnie osobiście wspaniały czas"

Krzysztof Kamiński był związany z Netto Polska od 2019 roku. Jak sam komentuje, "po ponad trzech fantastycznych latach przyszedł czas na zmiany". Wiceprezes podziękował zespołowi na wspólne osiągnięcia nie szczędząc przy tym ciepłych słów w kierunku spółki.

"Dzień dzisiejszy jest moim ostatnim w Netto Polska. Chciałbym podziękować za te prawie 3,5 roku wspólnej pracy wszystkim koleżankom i kolegom w Biurze Głównym, w sklepach i magazynach. Wiele wspólnie osiągnęliśmy" – napisał Krzysztof Kamiński. 

Krzysztof Kamiński żegna się z Netto Polska

Podczas pracy Kamińskiego w Netto Polska, liczba sklepów w ramach sieci zwiększyła się z 380 do ponad 660 placówek. W tym czasie firma rozwijała także koncept 3.0, który obecnie stanowi już 70% wszystkich sklepów Netto, a także dokonała skutecznej konwersji sklepów Tesco na Netto. Żegnając się z Netto, Krzysztof Kamiński wspominał także o takich projektach jak wprowadzenie kas samoobsługowych czy nowej komunikacji cenowej. 

To był dla mnie osobiście wspaniały czas. Zabieram ze sobą fantastyczne wspomnienia. Życzę Wam powodzenia i będę z życzliwością trzymał kciuki za Was i za Netto.

Krzysztof Kamiński

Odejście Krzysztofa Kamińskiego jest już kolejną ważną zmianą w strukturach Netto Polska. W styczniu 2022 roku miała miejsce zmiana na stołku prezesa Netto Polska, którym został Hugo Mesquita.

Co dalej?

Zanim Krzysztof Kamiński rozpoczął karierę w należącym do Sailing Group Netto Polska, przez ponad 11 lat pracował w Tesco Polska. Przez ostatnie dwa lata zarządzał tam oddziałem hipermarketów Tesco w Polsce. Był odpowiedzialny za operacyjne i finansowe KPI oddziału. 

W 2019 roku przeszedł do Netto Polska, gdzie pełnił funkcję wiceprezesa i dyrektora operacyjnego. Jakie dalsze plany ma Krzysztof Kamiński? Jak komentuje, "Teraz czas na naładowanie baterii i poszukiwanie nowych wyzwań".


Foto: Krzysztof Kamiński (linkedin.com)

Reklama