MAX Premium Burgers z nowymi promocjami w ofercie January Deals

MAX Premium Burgers z nowymi promocjami w ofercie January Deals

MAX rozpoczyna rok atrakcyjnymi ofertami cenowymi na wybrane burgery. January Deals, czyli styczniowe okazje to propozycja dla wielbicieli każdej ich wersji – zarówno mięsnej, jak i wegetariańskiej. Oferta dostępna będzie we wszystkich restauracjach, ale dla posiadaczy aplikacji MAX Express czeka jeszcze więcej cenowych niespodzianek!

Jakie promocje w MAX Burgers?

9 stycznia 2023 roku w dedykowanej aplikacji marki pojawiła się nowa kategoria: NA MAXA. To tutaj jej użytkownicy mogą znaleźć specjalne promocje.

Pierwszą, jaka została przygotowana dla gości to okazyjna cena na 2 burgery, które cieszą się dużym uznaniem:

  • Original Burger to absolutna klasyka – soczyste mięso wołowe, ser Cheddar, warzywa, kechup i sos. Oryginalny zamknięty w opiekanej na złoto bułce.
  • Jeśli jesteś zwolennikiem wegetariańskiej wersji burgerów to w Original zawsze możesz wymienić mięso na Plant Beef lub wypróbować Halloumi Burger, czyli drugą z promocyjnych propozycji. To połączenie sera Halloumi, podawanego w opiekanej na złoto bułce ze świeżymi dodatkami - soczystym pomidorem, czerwoną cebulą, chrupiącą sałatą lodową, pikantną salsą z papryczek jalapeño i majonezem.

Ile kosztują burgery MAX w promocyjnej cenie?

Do 25 stycznia posiadacze aplikacji oba burgery będą mogli kupić w promocyjnej cenie 11,95 zł.

Co należy zrobić, aby skorzystać z promocji?

Wystarczy pobrać aplikację (w Sklepie PLAY lub w AppStore) by korzystać NA MAXA z wyjątkowych ofert!

Sklep PLAY: https://play.google.com/store/apps/details?id=se.max.android.locator&hl=pl&gl=US
App Store: https://apps.apple.com/pl/app/max-express/id334732420?l=pl

App Deals w MAX Premium Burgers

Dedykowana zakładka NA MAXA daje jednak dużo więcej, bo to właśnie tutaj pojawiać się będą dodatkowe oferty promocyjne. Od 25 stycznia znaleźć tu będzie można atrakcyjne ceny na wybrane produkty – wśród nich oczywiście hity od MAX, które cieszą się ogromnym uznaniem gości. App Deals, czyli promocyjne oferty dostępne tylko w aplikacji trwać będą do 16 marca.

MAX Express

Jeśli chcesz skorzystać z okazji NA MAXA i już od 9 stycznia kupować wybrane burgery w specjalnej cenie, zachęcamy do pobrania i zainstalowania aplikacji MAX Express. Oprócz rabatów można tam zapoznać się z pełnym menu restauracji MAX Premium Burgers, w tym z nowościami i sezonowymi propozycjami, a także złożyć zamówienie. Pobierz aplikację i wybierz się z nami w kulinarną podróż smaków w promocyjnych cenach!  

MAX to szwedzka firma, tworząca burgery z pasją od ponad 50 lat. Sieć posiada ponad 150 restauracji w samej Szwecji. Dzisiaj MAX obecny jest również w Danii, Norwegii i od 5 lat Polsce. W menu restauracji znajdują się klasyki oraz specjalne Zielone Menu i popularne wśród gości opcje wege.


materiał/zdjęcia: MAX Premium Burgers

Reklama