Kolejne e-grocery zachęca do omijania kolejek w sklepach stacjonarnych w święta

Kolejne e-grocery zachęca do omijania kolejek w sklepach stacjonarnych w święta

Brak kolejek – to jedna z głównych osi komunikacji kolejnego już biznesu e-grocery. Platforma do zakupów spożywczych Everli przekonuje do siebie klientów poprzez trzy główne argumenty.

Okres świąteczny to każdego roku czas zakupów i... stania w kolejkach. Kolejne biznesy e-commerce rozpoczynają komunikację świąteczną, w której przekonują konsumentów do unikania sklepów stacjonarnych. Zaledwie kilka dni temu e-grocery od właściciela Żabki delio ruszyło z kampanią "Święta w domu, nie w sklepie". Z podobną komunikacją startuje właśnie platforma zakupowa Everli.

Everli: Święta – taniej, zero waste i bez kolejek dzięki zakupom online

Platforma do zakupów spożywczych przekonuje w swojej komunikacji do tego, że zakupy online są tańsze niż te robione w sklepach stajonarnych, nie wymagają stania w kolejkach, a także za sprawą odpowiedniego planowania listy zakupowej odbywają się w duchu zero waste.

Planowanie zakupów w wyprzedzeniem

Wigilia i Boże Narodzenie to wyjątkowe święta, do których przygotowujemy się znacznie wcześniej. Dzięki zakupom online możemy zorganizować je rozsądnie – przekonuje Everli.

Platforma sugeruje, aby w pierwszej kolejności skupić się na produktach o długiej dacie przydatności, jak orzechy, bakalie, suszone owoce, grzyby, przyprawy, sosy. Te można kupować już na początku grudnia. 

W drugiej połowie grudnia warto zacząć rozglądać się za półproduktami, mrożonkami, a przed samymi świętami, można sukcesywnie zamawiać świeże produkty.

Online jest taniej?

Wiele sklepów online z wyprzedzeniem komunikuje planowane promocje na poszczególne grupy produktów. Everli, które skupia największe sieci i mniejsze sklepy, w tym specjalistyczne, w całej Polsce, pozwala przejrzeć ofertę wszystkich z nich.

Przekonując do tego platforma przypomina o tym, że w jednym miejscu można porównać ceny tysięcy produktów, tworząc kilka alternatywnych wersji swojego koszyka i kontrolując swoje wydatki.

Kod promocyjny do Everli 2022

Dodatkowo Everli wraz z partnerami przygotowało kilka atrakcyjnych ofert – do końca roku z kodem 22AUCHAN22 Klienci otrzymają 15zł zniżki i darmową dostawę dla zakupów powyżej 220zł. Z Everli najbardziej opłaca się korzystać regularne - za zamówienie powyżej 270zł złożone między 5 a 18 grudnia, Klienci otrzymają 30zł zniżki na kolejne zakupy, ważną w dniach 19-31.12. Z kolei dla subskrybentów Everli Plus, przed samymi świętami pojawią się oferty typu cashback na majonezy i napoje, czyli typowo świąteczne produkty.

Bez stania w kolejkach

Do mniej przyjemnych rzeczy, które towarzyszą przedświątecznej gorączce na pewno można zaliczyć czas, który trzeba poświęcić na długie kolejki w sklepach, korki na ulicach czy poszukiwania miejsca parkingowego. Everli zdaje sobie z tego sprawę i w komunikacji przypomina, że na platformie nie trzeba obawiać się ani kolejek, ani kosztów dostawy.

Aby zniwelować te drugie, trzeba dołączyć do programu Everli Plus, dzięki któremu już przy dwóch zamówieniach w miesiącu, wartość subskrypcji się zwraca, a jej koszt i tak jest nieporównywalnie niższy od kosztów paliwa czy długich godzin spędzonych w sklepach.

Sklepy w Everli

Marka Everli to wiodąca w Europie platforma do zakupów spożywczych online, firma pochodzi z Włoch, a w Polsce działa od 2019 roku. Klienci mogą robić zakupy za pomocą platformy w wiodących sieciach handlowych, takich jak Auchan, Netto, Kaufland, Carrefour, Lidl, Biedronka, a także w kilkudziesięciu mniejszych sklepach na terenie kraju, w tym także w drogeriach. 


Foto: StockAdobe(rh2010)