Delio rusza z kampanią "Święta w domu, nie w sklepie" i zachęca do zakupów online

Delio rusza z kampanią "Święta w domu, nie w&nbspsklepie" i zachęca do zakupów online

W ramach świątecznej kampanii supermarket online delio oferuje klientom kupony zniżkowe, których suma opiewa na 300 zł. Dodatkowo sklep zdecydował się na obniżenie cen wybranych produktów o 70%. 

Delio w kampanii świątecznej zachęca do zakupów online

Klienci dzięki zakupom w delio mogą oszczędzić nie tylko pieniądze, ale przede wszystkim czas – to przekaz, jaki supermarket online niesie w ramach najnowszej kampanii pod hasłem hasłem "Święta w domu, nie w sklepie".

W ten sposób supermarket online zachęca swoich użytkowników do spędzenia przedświątecznego okresu razem z bliskimi, w spokoju, zamiast zwyczajowego szaleństwa kolejek i korków. Zakupy bowiem dojadą do klientów same – nawet te ciężkie czy niewygodne do noszenia.

Promocje w sklepie online delio

Dodatkowo, w ramach kampanii, na stronie dostępne są świąteczne produkty objęte nawet 70% zniżką. W całym okresie przedświątecznym przeceniane są też produkty potrzebne na święta:

  • akcesoria do wypieków,
  • napoje,
  • słodycze,
  • bakalie,
  • gotowe dania,
  • zestawy prezentowe.

Kod rabatowy do delio 2022

Aby aktywować promocję, wystarczy w trakcie podsumowania zakupów wpisać kod: PREZENT (należy pamiętać o wielkich literach), który automatycznie doda rabat do zamówienia. Działa on zarówno w wersji przeglądarkowej delio, jak i w aplikacji. Akcja trwa do końca tego roku, a regulamin promocji dostępny jest na stronie internetowej delio.com.pl.

Kampania delio obecna w przestrzeni miejskiej

O kampanii delio będzie można usłyszeć również w spotach radiowych, które polecą w lokalnych rozgłośniach na terenie Warszawy oraz Krakowa. Mieszkańcy tych miast o akcji supermarketu online dowiedzą się również w drodze do pracy, domu czy podczas przedświątecznych spacerów. Billboardy informujące o świątecznej kampanii zawisły bowiem przy najbardziej uczęszczanych ulicach stolicy oraz Krakowa.


Foto: biuro prasowe Lite eCommerce

Reklama