Nieujarzmiona siła stada w kampanii i konkursie Żubrówki Białej

Nieujarzmiona siła stada w&nbspkampanii i konkursie Żubrówki Białej

Żubrówka Biała w ramach aktualnej kampanii prowadzi konkurs. Hasło kampanii: Nieujarzmiona siła stada zostało wykorzystane również w aktywacji konkursowej.

Żubrówka Biała to krystalicznie czysta wódka inspirowana Puszczą Białowieską. Jest doskonałym uzupełnieniem każdego męskiego spotkania, i to w takich okolicznościach odnajduje się najlepiej. Do tego nawiązuje obecna aktywacja marki.

Działania marki

Aktualna kampania Żubrówki Białej jest oparta o nową odsłonę komunikacji, w której stadność została pokazana w postaci dynamicznego wiru, stada żubrów i hasła: NIEUJARZMIONA SIŁA STADA. Stąd wykorzystanie tego typu rozwiązań wizualnych także w komunikacji aktywacji konkursowej.

Jej uczestnicy mają tym razem za zadanie kreatywnie pokazać w formie wideo, zdjęcia lub tekstowej nieujarzmioną siłę swojego stada. Chodzi o to, by podkreślić wyjątkowość spotkań ze swoimi znajomymi i relacje, które są w tym wszystkim najważniejsze.

Atrakcyjne nagrody

Warto się postarać, bo co tydzień do wygrania jest nagroda główna w postaci karty prepaid o wartości 10 000 zł do wydania na niezwykłe spotkania. Dla pozostałych laureatów marka przygotowała nagrody dodatkowe, czyli konsole z czterema padami oraz zestawy: bluza z czapką, przygotowane we współpracy z marką ZIMNO. 

Ubrania z limitowanej kolekcji zostały zaprojektowane zgodnie z aktualnymi trendami, a grafiki nawiązujące do mroźnego świata Żubrówki Białej pozwolą wyrazić zwycięzcom zamiłowanie do natury, śniegu i wolności!

Wśród nagród nie mogło zabraknąć zestawów z czterema butelkami, doskonałych na dobre spotkanie. Konkurs trwa od 7.11.2022 do 18.12.2022, cała akcja jest promowana kampanią w social media.
Więcej informacji znajduje się na stronie www.zubrowka.pl


Fot.: informacja prasowa

Reklama