Żubrówka Bison Grass z sokiem Tymbark. To najnowsza kolaboracja dwóch marek

Żubrówka Bison Grass z&nbspsokiem Tymbark. To&nbspnajnowsza kolaboracja dwóch marek

Żubrówka rozpoczyna współpracę z Tymbarkiem. Marki wspólnie prezentują sposób na wydłużenie lata poprzez promocyjne opakowanie produktów obu firm. W wybranych sieciach handlowych pojawi się limitowana edycja Żubrówki Bison Grass i Cytronety Tymbark w jednym opakowaniu.

Żubrówka we współpracy z Tymbarkiem. Powstało promocyjne opakowanie

Żubrówka i Tymbark postanowiły się spotkać, aby razem stworzyć niepowtarzalne połączenie smaków, które zapewni orzeźwienie i przypomni smak upalnych dni. A jest nim połączenie popularnej Żubrówki "z trawą", czyli edycji Bison Grass z rabarbarową Cytronetą od Tymbarka.

Promocyjne opakowanie będzie dostępne w wybranych sieciach handlowych.
Foto: mat. prasowe

Całość tworzy wyjątkową kompozycję, która nie tylko przyjemnie orzeźwia, ale również przywołuje miłe wspomnienia. Cytroneta Tymbark, dzięki stylowej etykiecie w stylu retro i musującym bąbelkom pomoże przenieść się myślami do beztroskich czasów.

Żubrówka Bison Grass i Tymbark – przepis na drinka

Promocyjne opakowanie Żubrówki Bison Grass i Cytronety Tymbark zawiera przepis na letniego drinka! Wystarczy, połączyć ze sobą 1 porcję Żubrówki z 2 porcjami Tymbark Cytroneta, dodać trochę lodu (według uznania) oraz cząstkę pomarańczy, cytryny lub grejpfruta do dekoracji.

Limitowana edycja będzie dostępna w sprzedaży we wrześniu, w sklepach sieci Biedronka oraz ALDI.


Foto: mat. prasowe

Reklama