Kalendarz świąteczny w Lidlu. Przez 24 dni w sklepach pojawią się 24 jednodniowe promocje

Kalendarz świąteczny w Lidlu. Przez 24 dni w sklepach pojawią się 24 jednodniowe promocje

Lidl zaplanował na grudzień coś specjalnego. W ramach kalendarza świątecznego, każdego dnia, od 1 do 24 grudnia, klienci mają szansę odkrywać nowe kupony w aplikacji Lidl Plus i kupować wybrane produkty taniej.

Grudzień jest wyjątkowym czasem odliczania dni do świąt. Kalendarze adwentowe już na dobre zagościły w ofertach sklepów. Lidl postanowił wyjść o krok dalej i stworzyć własny kalendarz świąteczny. Dyskonter każdego dnia wprowadzi do oferty nową promocję w ramach odliczania do świąt. Trzeba się jednak spieszyć, bo będą to w głównej mierze akcje jednodniowe.

Kalendarz świąteczny Lidla. Inna promocja każdego dnia

Od 1 grudnia, w ramach lidlowego kalendarza świątecznego, w aplikacji Lidl Plus codziennie będzie się pojawiał nowy kupon niespodzianka. Zazwyczaj będzie on ważny do końca dnia, choć wybrane kupony mogą obowiązywać też dłużej.

Jak skorzystać z promocji świątecznych w Lidlu?

Procedura jest prosta i dobrze znana użytkownikom aplikacji: codziennie po zalogowaniu do aplikacji w ramach świątecznego kalendarza Lidla dostaniemy kupon, następnie kupon wystarczy aktywować, znaleźć przeceniony produkt w  sklepie i zeskanować przy kasie cyfrową kartę Lidl Plus.

Jakie promocje w Lidlu obowiązują danego dnia?

O kuponie obowiązującym danego dnia w ramach akcji "Świąteczne odliczanie z aplikacją Lidl Plus" będzie informował (tekturowy) Mikołaj, który stanie przed wejściem do każdego sklepu.

Z  dodatkowymi 24 kuponami zakupy staną się jeszcze łatwiejsze i... tańsze. Każdy użytkownik aplikacji będzie mógł skorzystać z  wyjątkowej okazji, aby zaopatrzyć się w produkty na świąteczny stół, prezenty i nie tylko.

Do kiedy obowiązuje święteczny kalendarz Lidla?

Akcja "Świąteczne odliczanie z aplikacją Lidl Plus" obowiązuje w dniach od 1 grudnia do 24 grudnia.


Foto: mat. prasowe

Reklama