Lidl sprzedaje kalendarze adwentowe z zabawkami, a nawet... smakołykami dla zwierząt

Lidl sprzedaje kalendarze adwentowe z zabawkami, a&nbspnawet... smakołykami dla zwierząt

Kalendarze adwentowe dla wielu Polaków nieodłączna część okresu przedświątecznego. W odpowiedzi na te potrzeby w ofercie Lidl Polska są one dostępne już w listopadzie.

Kalendarz adwentowy DIY w Lidlu

Od czwartku 10 listopada w sklepach Lidl Polska oraz w sklepie online Lidl klienci mogą kupić kalendarz adwentowy Livarno, który jednocześnie jest wyjątkową ozdobą wnętrz – składa się z 24 filcowych, ponumerowanych torebek.

Do każdej z nich można włożyć słodycze, upominki lub kartki z  zadaniami. To doskonały sposób na urozmaicenie świątecznego odliczania.

Co więcej, kalendarz jest dostępny w 4 różnych wariantach; każdy z nich odznacza się funkcjonalnością i stanowi niepowtarzalną dekorację. Cena kalendarza adwentowego Livarno w Lidl to 29,99  zł.

Kalendarz adwentowy Hot Wheels lub Barbie

W  świątecznej ofercie Lidl Polska klienci znajdą też kalendarze o bardziej standardowej formie. Fanom samochodzików dużo radości sprawi kalendarz adwentowy Hot Wheels (99  zł za 1 szt.), wypełniony miniaturowymi pojazdami i akcesoriami do nich.

Małym czytelnikom spodoba się kalendarz adwentowy wydawnictwa Wilga, w którym pod okienkami kryją się 24 miniaturowe książeczki z klasycznymi baśniami, m.in. o Kopciuszku. Jego cena to 99 zł.

Kalendarz adwentowy przygotowała także firma Mattel, producent lalek Barbie – dziecko znajdzie w nim lalkę oraz dodatki (np. ubranka dla niej). Cena kalendarza adwentowego Barbie to 119 zł.

Kalendarz adwentowy dla zwierząt

W  sklepach Lidl Polska i na stronie sklepu online można także kupić kalendarz adwentowy Jollypaw, przeznaczony dla… zwierząt. Występuje w  dwóch wariantach: dla psów oraz kotów.

Oba kosztują 34,99 zł i  zawierają różne smakołyki. Pełna oferta kalendarzy adwentowych jest dostępna w sklepie internetowym lidl.pl.


Foto: mat. prasowe

Reklama