Żabka stawia na promocje kategorii komplementarnych. Przy zakupie bułek, ser i wędlina taniej

Żabka stawia na promocje kategorii komplementarnych. Przy zakupie bułek, ser i&nbspwędlina taniej

Żabka wprowadza specjalną ofertę. W ramach promocji, przy zakupie czterech dowolnych bułek, można otrzymać 30% rabatu na zakup dowolnego sera żółtego lub wędliny w plastrach.

Promocja na śniadaniowe kategorie komplementarne... czyli jakie?

Kategorie komplementarne to produkty, które najczęściej wystepują razem, ponieważ wzajemnie się uzupełniają. W przypadku śniadania mowa m.in. o płatkach i mleku czy, właśnie, bułkach i dodatkach, które do nich idealnie pasują. Kategorie komplementarne często trafiają do jednego koszyka zakupowego, ponieważ są konsumowane razem. 

Właśnie tą zależność, a także fakt, że kanapka jest królową śniadań wykorzystuje w najnowszej promocji Żabka. Klienci, którzy odwiedzają sklepy sieci, by nabyć pieczywo na śniadanie lub kolację, będą mogli teraz zaoszczędzić. 

Promocja w Żabce: ser i szynka 30% taniej

Jak podaje Żabka, wśród najczęściej sprzedawanych produktów w tej kategorii są wypiekane w sklepie bułki: kajzerka, pszenna i grahamka. I właśnie przy zakupie tych produktów, klienci będą mogli zaoszczędzić 30% na dowolnie wybranych żółtym serze lub wędlinie w plastrach.

Najtańszy zestaw 4 kajzerek i sera można kupić już w cenie 5,45 PLN, a bułki z salami za 4,48 PLN. Produkty objęte ofertą można dowolnie miksować.


Foto: StockAdobe( tilialucida)