CONVENIQ micromarket by Modern Expo zwycięzcą Złotej Innowacji Retail 2022

CONVENIQ micromarket by Modern Expo zwycięzcą Złotej Innowacji Retail 2022
bogdan lukasik modern expo conveniq CONVENIQ micromarket by Modern Expo zwycięzcą Złotej Innowacji Retail 2022

Laureatem tegorocznej edycji konkursu "Złote Innowacje FMCG & Retail" został CONVENIQ micromarket by Modern Expo.

Złote Innowacje FMCG & Retail 2022 to konkurs konsumencki wyłaniający najbardziej innowacyjne produkty i usługi na rynku spożywczym i retail w Polsce. Wśród laureatów konkursu znalazł się produkt firmy Modern Expo.

CONVENIQ micromarket

CONVENIQ to innowacja, która określa przyszłość handlu detalicznego. Ten Mikromarket może składać się np. z lodówki z inteligentnym modułem oraz punktu kawowego. CONVENIQ umożliwia zakupy za pomocą wygodnej i prostej aplikacji. CONVENIQ łączy zalety zakupów w sklepie spożywczym z bezproblemową obsługą i wygodnymi narzędziami samoobsługowymi. Ponadto wygląda bardzo stylowo i nowocześnie!

Bogdan Łukasik, prezes zarządu Modern Expo odbiera statuetkę.

Modern Expo

Producentem CONVENIQ micromarket jest firma Modern Expo – dostawca kompleksowego wyposażenia dla sektora handlu detalicznego. Modern Expo to również opowieść o rozwoju biznesu od podstaw, polsko-ukraińskiej przyjaźni biznesowej i braku ograniczeń w realizacji marzeń. Firma działa nieprzerwanie od ponad 25 lat i jest jednym z największych graczy rynku dostawców rozwiązań ekspozycyjnych w Polsce i na świecie.

Obecnie Modern Expo Group zatrudnia ponad 2,5 tysiąca pracowników, dystrybuuje swoje produkty do ponad 65 krajów i dostarczają wyposażenie handlowe do największych światowych detalistów. W ostatnich latach Modern-Expo skoncentrowało swoją działalność nie tylko na rozwoju produktów z wykorzystaniem najnowszej technologii, w tym sztucznej inteligencji, rozszerzając swój asortyment o produkty SMART, lecz także umacniając swoją pozycję w segmencie last mile, dostarczając innowacyjne automaty paczkowe do wiodących operatorów w Europie.

 

Reklama