Kolejna stacja paliw Intermarché. To już 4 stacja w tym roku

Kolejna stacja paliw Intermarché. To już 4 stacja w tym roku

Grupa Muszkieterów 6 października br. otworzyła nową stację paliw w Strzelcach Opolskich w województwie opolskim. Jest to 69. stacja Intermarché w Polsce i czwarta uruchomiona od początku roku.

Kolejnym otwarciem Muszkieterowie umacniają swoją pozycję lidera na rynku przymarketowych stacji benzynowych. 

Stacja zlokalizowana przy sklepie

Stacja paliw w Strzelcach Opolskich działa przy sklepie Intermarché przy ul. Stawowej 1 w godzinach 5.30–23.00, 7 dni w tygodniu.

Swoim klientom oferuje dostęp do wysokiej jakości paliw w atrakcyjnych cenach, dostarczanych przez SCA Petrole Polska Sp. z o.o. i poddawanych bieżącej kontroli przez akredytowane laboratoria.

Na miejscu kierowcy zatankują benzynę Pb 95, Pb 98 oraz olej napędowy, a także gaz LPG.

Tankowanie i zakupy w jednym miejscu

Rolą stacji benzynowych Intermarché jest zarówno zapewnienie klientom dostępu do paliw w korzystnych cenach, jak i uzupełnienie oferty supermarketów.

Na stacji w Strzelcach Opolskich  działa sklepik, gdzie można kupić podstawowe artykuły, takie jak pieczywo, nabiał, wędliny, napoje, przekąski, słodycze i wiele innych. Dodatkowo na jej terenie znajdzie się także kącik bistro ze świeżo parzoną kawą oraz bogatą ofertą fast food.

Stacja prezentuje nowy koncept wizualny

Punkt w Strzelcach Opolskich jest trzecią otwartą w tym roku stacją funkcjonującą w nowym koncepcie wizualnym.

Do nowego oznakowania i wyglądu zostały wykorzystane podstawowe kolory Grupy Muszkieterów − czarny i czerwony, z dodatkiem bieli, które zastąpią dotychczasowe szarości.

Wszystkie kolejne stacje paliw będą uruchamiane w nowym koncepcie wizualnym, a działające już placówki przejdą rebranding.

Obiekt w Strzelcach Opolskich jest drugim punktem sfinansowanym ze środków Funduszu Stacji Paliw utworzonego w ubiegłym roku z inicjatywy przedsiębiorców zrzeszonych w Grupie Muszkieterów.

Konsekwentnie poszerzamy ofertę paliwową i uruchamiamy kolejne stacje, co pozwala nam stale wzmacniać naszą pozycję lidera segmentu. Chcemy, aby stacje działały wszędzie tam, gdzie jest to możliwe. Dodatkowym wsparciem dla tych planów jest zainicjowany przez przedsiębiorców Fundusz Stacji Paliw, dzięki któremu właściciele sklepów mogą pozyskać finansowanie na budowę przymarketowych stacji, jak miało to miejsce w Lipnie oraz Strzelcach Opolskich.

Benjamin Ferte, Prezes Zarządu SCA Petrole Polska zajmującej się handlem paliwami w Grupie Muszkieterów

Oprócz możliwości uruchomienia stacji paliw Muszkieterowie oferują przedsiębiorcom prowadzącym sklepy Intermarché inne atrakcyjne formy rozwijania własnych biznesów.

Właściciele mogą zaproponować swoim klientom m.in. myjnię samochodową bądź usługi z zakresu e-commerce pozwalające na wygodny odbiór zamówionych przez internet produktów poprzez usługę Intermarché Drive.


Fot.: informacja prasowa
 

Reklama