Kolejny produkt sygnowany ksywką influencera. Tym razem to prażynki od Mini Majka

Kolejny produkt sygnowany ksywką influencera. Tym razem to prażynki od Mini Majka

Majkelki to prażynki, które w najbliższym czasie mają pojawić się w sprzedaży. Nowość zapowiedział znany youtuber i były członek Ekipy – Mini Majk. Wiele szczegółów dotyczących premiery pozostaje nadal tajemnicą. Co wiemy na ten moment o prażynkach Majkelkach? Gdzie będzie można je kupić?

Majkelki od Miki Majka. Gdzie można je kupić?

To już kolejna nowość sygnowana ksywką influencerów. Tym razem produkt spożywczy zdecydował się wprowadzić do sprzedaży były członek popularnej Ekipy, Mini Majk. Mowa dokładnie o Majkelkach – prażynkach, których premierę youtuber zapowiedział podczas konferencji freak fightowej federacji High League 4. W trakcie wydarzenia Miki Majk wszedł na scenę z pudełkami, w których znajdowały się przekąski.

Majkelki to prażynki, które pojawią się w przynajmniej dwóch różnych smakach: Barbecue oraz Ser-Cebula. Według zapowiedzi Mini Majka, prażynki pojawią się w sklepach Żabkach.

Mieszane opinie o prażynkach Majkelki

Wraz z ogłoszeniem nowości Internet zawrzał od komentowania produktu od Mini Majka. Główną osią komentarzy jest nazwa prażynek, która spotkała się z negatywnymi opiniami internautów.

Z drugiej natomiast strony, niewiele wiadomo na ten moment na temat walorów smakowych nowych przysmaków. Jednak już wkrótce każdy chętny będzie mógł je kupić w Żabce i samodzielnie ocenić nowe przekąski od Mini Majka.

Kiedy prażynki Majkelki pojawią się w sprzedaży?

Na ten moment wiadomo jedynie, że prażynki od Mini Majka będą miały premierę w sklepach sieci Żabka oraz będzie można kupić je w przynajmniej dwóch wersjach smakowych. Kiedy Majkelki trafią oficjalnie do sprzedaży? Na ten moment data premiery owiana jest tajemnicą. 


Foto: @HighLeaguePL/youtube.com