Kolejny produkt sygnowany ksywką influencera. Tym razem to prażynki od Mini Majka

Kolejny produkt sygnowany ksywką influencera. Tym razem to prażynki od Mini Majka

Majkelki to prażynki, które w najbliższym czasie mają pojawić się w sprzedaży. Nowość zapowiedział znany youtuber i były członek Ekipy – Mini Majk. Wiele szczegółów dotyczących premiery pozostaje nadal tajemnicą. Co wiemy na ten moment o prażynkach Majkelkach? Gdzie będzie można je kupić?

Majkelki od Miki Majka. Gdzie można je kupić?

To już kolejna nowość sygnowana ksywką influencerów. Tym razem produkt spożywczy zdecydował się wprowadzić do sprzedaży były członek popularnej Ekipy, Mini Majk. Mowa dokładnie o Majkelkach – prażynkach, których premierę youtuber zapowiedział podczas konferencji freak fightowej federacji High League 4. W trakcie wydarzenia Miki Majk wszedł na scenę z pudełkami, w których znajdowały się przekąski.

Majkelki to prażynki, które pojawią się w przynajmniej dwóch różnych smakach: Barbecue oraz Ser-Cebula. Gdzie można je kupić? Według pierwszym zapowiedzi Mini Majka, prażynki Majkelki miały pojawić się w sklepach sieci Żabka. Jak się jednak okazuje zaszła zmiana planów.

W poniedziałek 7 listopada Mini Majk poinformował o oficjalnej premierze prażynek. A ta będzie miała miejsce w sklepach sieci Dino.

Mieszane opinie o prażynkach Majkelki

Wraz z ogłoszeniem nowości Internet zawrzał od komentowania produktu od Mini Majka. Główną osią komentarzy jest nazwa prażynek, która spotkała się z negatywnymi opiniami internautów.

Z drugiej natomiast strony, niewiele wiadomo na ten moment na temat walorów smakowych nowych przysmaków. Jednak już wkrótce każdy chętny będzie mógł je kupić w Żabce i samodzielnie ocenić nowe przekąski od Mini Majka.

Kiedy prażynki Majkelki pojawią się w sprzedaży?

O tym, że Mini Majk planuje wprowadzenie nowego produkty spożywczego wiadomo było już od września br. Najpierw znany youtuber zapowiadał, że prażynki Majkelki pojawią się w sklepach sieci Żabka. Nie zdradzał jednak dokładnej daty. Jak się okazuje, musieliśmy na nią czekać niemal miesiąc. 

Kiedy Majkelki trafią oficjalnie do sprzedaży? Prażynki sygnowane ksywką Mini Majka będzie można kupić w sklepach sieci Dino już w środę 16 listopada. To właśnie tego dnia będzie miała oficjalna premiera produktu.


Foto: @HighLeaguePL/youtube.com

Reklama