Pryzmatyczna, holograficzna farba do włosów od Schwarzkopf i THEUNSEEN

Pryzmatyczna, holograficzna farba do włosów od Schwarzkopf i&nbspTHEUNSEEN

COLOUR ALCHEMY, to nowa rewolucyjna seria pięciu farb do włosów, powstała we współpracy należącej do Henkla marki Schwarzkopf Professional i firmy THEUNSEEN Beauty.

Twórcom udało się wykreować paletę pierwszych na świecie pryzmatycznych, holograficznych farb, które w reakcji na temperaturę, mienią się barwami natury. 

Inspiracja naturą

Stworzone przez Schwarzkopf Professional i THEUNSEEN produkty do koloryzacji, inspirowane jasnymi, opalizującymi kolorami, występującymi w naturze, ujawniają swoje prawdziwe oblicze pod działaniem światła i temperatury.

Specjalistyczna formuła kryształu odtwarza wizualny efekt "koloru strukturalnego", naturalnego zjawiska kolorystycznego występującego tylko w przyrodzie, np. na piórach pawia czy skorupie chrząszcza skarabeusza.

Formuła kryształów idealnie odwzorowuje wizualny efekt pryzmatu, a każdy z pięciu odcieni palety, rozprasza światło jak w kalejdoskop. 

Wraz z zespołem THEUNSEEN opracowaliśmy formułę, która zaskoczyła nas samych. Głębię i holograficzny efekt udało się uzyskać dzięki wykorzystaniu substancji organicznych przylegających do powierzchni włosów jak mikropryzmaty, które tworzą wielowymiarowy efekt. 

Magdalena Wieczorek, Marketing Manager Schwarzkopf Professional z Henkel Polska

Efekt wywoływany ciepłem, światłem czy lampą błyskową

Najnowsza kolekcja farb koloryzujących składa się z pięciu odcieni: Scarab, Peacock, Borealis, Andrite i Phoenix.

Dzięki innowacyjnemu rozwiązaniu, które zostało zaimplementowane do tej linii, klienci mogą wybrać kolor farby wraz z paletą odcieni, które ukazują się pod wpływem temperatury.

Produkty z serii COLOUR ALCHEMY sprawiają, że nawet na najciemniejszych odcieniach kolorów bazowych, widoczny jest niepowtarzalny, czasowy efekt kolorystyczny, a refleksy inspirowane odcieniami natury pojawiają się i znikają.

Bazowa barwa włosa zmienia się między innymi pod wpływem naturalnego ciepła głowy, światła słonecznego, a także podczas robienia zdjęć z lampą błyskową z telefonu komórkowego lub aparatu oraz w trakcie stylizacji włosów.

Efekt holograficzny ukazuje się szczególnie podczas przemieszczania się między strefami światła i cienia, ciepłymi i zimnymi pomieszczeniami a także pod wpływem powiewów powietrza.

Sposób użycia

Farby koloryzujące Schwarzkopf Professional z serii COLOUR ALCHEMY mają formę kolorowego żelu, który bez problemu można nakładać przy pomocy pędzelka, gąbki lub nawet samej ręki.

Stosuje się go bezpośrednio na suche i czyste włosy, a efekt będzie widoczny już przy pierwszej stylizacji włosów.

Przełomowa formuła wykorzystuje termochromową technologię, dzięki czemu, kolor ulega zmianie przy temperaturze między 28°C a 32°C.


Fot: mat. prasowe
 

Reklama