Lidl obniża ceny świeżego mięsa. Dyskonter wprowadza specjalną promocję

Lidl obniża ceny świeżego mięsa. Dyskonter wprowadza specjalną promocję

Ceny mięsa w lipcu br. były o ponad 17% wyższe niż rok wcześniej. Podwyżki w niektórych przypadkach przekroczyły nawet 30%. Na przekrój inflacji, sieć sklepów Lidl wprowadza specjalną obniżkę cen świeżego mięsa.

Kiedy obowiązują niższe ceny na mięso w Lidlu?

Promocja, w ramach której kupimy w sklepach Lidl Polska świeże mięso z niższych cenach już wystartowała. Akcja rozpoczęła się w piątek 2 września br. To już kolejna czasowa obniżka cen – po maśle, serze, mleku i jajkach.

W jakiej cenie kupimy świeże mięso w Lidlu?

Smakosze czerwonego mięsa w ofercie sklepów z pewnością znajdą coś dla siebie. W ofercie promocyjnej dostępne są chociażby: karkówka wieprzowa (14,99 zł / 1 kg), schab wieprzowy (13,99 zł/ 1 kg) oraz łopatka wieprzowa (12,99 zł/ 1 kg).

We wrześniu w dalszym ciągu klienci będą mogli kupić rodzinną porcję filetu z piersi kurczaka w atrakcyjnej, niższej cenie – za jedyne 19,99 zł / 1 kg.

Dodatkowe 10% rabatu dla rodzin wielodzietnych

Lidl Polska nie zapomina również o rodzinach wielodzietnych (posiadających więcej niż trójkę dzieci), dla których codzienne zakupy stały się w czasie inflacji wyzwaniem.

Niedawno sieć podpisała umowę z Ministerstwem Pracy, Rodziny i Polityki Społecznej, tym samym – już po raz szósty – przedłużając współpracę ze Związkiem Dużych Rodzin "Trzy Plus, organizatorem Programu Karty Dużej Rodziny. Dzięki temu klienci Lidla, będący posiadaczami karty, mogą nadal korzystać z atrakcyjnego rabatu 10% oraz dodatkowych stałych promocji na aż 7 grup asortymentowych.


Foto: StockAdobe(Fxquadro)

 

Reklama