HARIBO otwiera pierwszy firmowy sklep w Polsce. W ofercie unikatowe żelki [FOTO]

HARIBO otwiera pierwszy firmowy sklep w Polsce. W ofercie unikatowe żelki [FOTO]
Haribo sklep Haribo sklep Haribo sklep Haribo sklep Haribo sklep Haribo sklep HARIBO otwiera pierwszy firmowy sklep w Polsce. W ofercie unikatowe żelki [FOTO]

Data otwarcia pierwszego w Polsce firmowego sklepu HARIBO jest już znana. Od 24 sierpnia miłośnicy żelek mogą odwiedzać sklep HARIBO w warszawskim centrum outletowym FACTORY Ursus, zarządzanym przez NEINVER.

Dodatkowo w dniach 27-28 sierpnia na wielbicieli HARIBO czekają dodatkowe atrakcje związane z otwarciem sklepu.

HARIBO to marka, która już od ponad 100 lat daje radość dzieciom i dorosłym, oferując różnorodny asortyment żelek i pianek.

W pierwszym w Polsce firmowym sklepie HARIBO zlokalizowanym w centrum outletowym FACTORY Ursus wielbiciele marki będą mogli znaleźć swoje ulubione produkty, a także wersje unikatowe oraz akcesoria związane z HARIBO. 

Radosny weekend otwarcia – 27 i 28 sierpnia 

Z okazji otwarcia sklepu HARIBO na terenie FACTORY Ursus zaplanowane zostały atrakcje dla dzieci. Będzie radośnie i kolorowo!

27 i 28 sierpnia w godzinach 10:00-18:00 każdy z odwiedzających centrum będzie mógł spotkać się z Misiem HARIBO, „dołączyć do paczki” HARIBO, robiąc sobie zdjęcie w żelkowym monidle, a także zakręcić szczęśliwym kołem fortuny i wygrać owocaśne żelki!

Na najmłodszych czekać będą także: fantastyczna malowanka, balony oraz piniata! 

HARIBO to smak radości dla dzieci i dorosłych. Uwielbiają nas miłośnicy żelek w każdym wieku, dlatego z radością zapraszamy wszystkich do odwiedzenia naszego sklepu. To będzie wyjątkowe miejsce, gdzie zaoferujemy nasze bestsellery, ale także produkty limitowane – dostępne tylko w firmowym sklepie HARIBO. Natomiast w strefie pick&mix każdy miłośnik żelek będzie miał okazję skomponować swój własny, owocaśny zestaw ulubionych produktów.

Anna Stróżyńska, Dyrektor Marketingu HARIBO Polska

Dodatkowo w sklepie HARIBO będzie możliwość skorzystania ze specjalnych ofert promocyjnych, przygotowanych z okazji otwarcia.


fot.: inf. prasowa
 

Reklama