Pizza Hut uruchamia... Fabrykę Lodów. To samoobsługowe stacje w restauracjach

Pizza Hut uruchamia... Fabrykę Lodów. To samoobsługowe stacje w&nbsprestauracjach

Od sierpnia goście restauracji Pizza Hut w Warszawie i we Wrocławiu mogą zasmakować  nowej oferty lodów, która będzie czekać na nich przez cały rok. Stacje "Fabryka Lodów’" to innowacyjny koncept, w którym klienci samodzielnie będą mogli stworzyć swój wymarzony deser lodowy z dowolnie dobranymi przez siebie dodatkami.

Na lody... do pizzeri

Idei samoobsługowej stacji pozwalającej skomponować swój idealny zestaw nie trzeba przedstawiać fanom restauracji Pizza Hut pamiętającym legendarny bar sałatkowy. Ten innowacyjny pomysł szybko stał się jednym z ulubionych elementów wizyt klientów w restauracjach sieci i to nie tylko miłośników sałatek.

Tego lata Pizza Hut ruszyła z kolejnym niesztampowym pomysłem – tym razem "Fabryką Lodów". Proces tworzenia własnego deseru lodowego pozwoli samodzielnie wybrać wielkość porcji zakręconych lodów i rozmaitych dodatków. Dzięki Pizza Hut, klienci restauracji będą mogli dać się ponieść lodowemu szaleństwu, z nieograniczoną ilością posypek i sosu na ich idealnym deserze.

Samoobsługa w Pizzy Hut

Koncept samoobsługi w zakresie zimnych deserów pojawiał się już na rynku, ale po raz pierwszy w Polsce będą z niego mogli skorzystać klienci znanej sieciowej restauracji. Każdy klient Pizza Hut, który poczuje chęć ochłodzenia i popuszczenia wodzy fantazji, będzie mógł stworzyć swój własny deser na podstawie kręconych lodów śmietanowych.

Do dyspozycji przy komponowaniu idealnej symfonii smaków są pyszne sosy w trzech smakach: truskawka, karmel i czekolada oraz wyśmienite posypki w postaci Smarties, KitKat, strzelających kuleczek i czekoladowych gwiazdek. Tworzenie własnego deseru to świetna atrakcja dla najmłodszych, rozwijająca ich kreatywność, ale także spełnienie najskrytszych snów dorosłych, bo kto kiedyś nie marzył o lodach z podwójną, potrójną, czy nawet poczwórną porcją posypki!

Gdzie znajdują się "Fabryki Lodów"?

"Fabryka" w Warszawie oferuje możliwość skomponowania swojego własnego deseru w dowolny sposób, z taką ilością lodów  i dodatków, jaką tylko sobie wymarzymy. We Wrocławiu dodatkowo, jeśli po zjedzeniu naszego idealnego deseru mamy ochotę na więcej, w ramach tej samej opłaty możemy do woli sobie dokładać i dokładać i dokładać…

Miłośnicy lodów chętni do przetestowania ile lodów i dodatków zbalansują na talerzu, mogą się o tym przekonać w warszawskiej restauracji Pizza Hut w CH M1 Marki na ul. Piłsudskiego 1 oraz na wrocławskim Rynku.


Foto: Pizza Hut

Reklama