Monster powiększa swoje portfolio. W sprzedaży pojawił się nowy smak

Monster powiększa swoje portfolio. W sprzedaży pojawił się nowy smak

Polska jest jednym z kluczowych rynków dla Monster Energy. Nic więc dziwnego, że nowości od producenta bardzo szybko trafiają na krajowe półki sklepowe. Takim produktem jest przedstawiciel nowej linii smaków Monster Reserve White Pineapple. Gdzie można do kupić?

Nowy smak Monstera – Reserve White Pineapple

Monster Reserve to linia oryginalnych napojów Monster w nowych, wspaniałych smakach.

Nowy Monster Reserve White Pineapple to połączenie takich składników jak żeńszeń, tauryna czy witaminy z grupy B z intensywnym, ale przyjemnym smakiem białego ananasa. To letnia propozycja z nutą egzotyki dla spragnionych orzeźwienia konsumentów, która idealnie sprawdzi się zarówno jako rozbudzający napój na rano, jak i dawka dodatkowej energii w ciągu dnia pracy czy podczas innych, codziennych obowiązków.

Monster Energy powiększa swoje portfolio. Jakie smaki są dostępne?

Nowy wariant wzbogaca szerokie portfolio produktów Monster Energy dostępnych w Polsce. Konsumenci mają dziś do wyboru główną linię z kultowym Original i wersją Zero Sugar oraz napojami stworzonymi we współpracy z gwiazdami motorsportów, m.in. Doctor czy LH44.

Wsród oferowanych opcji dostępna jest także linia Juiced, napojów stworzonych na bazie soków owocowych oraz linia Ultra, która stale wzbogacana jest o warianty bez dodatku cukru. Monster w swojej polskiej ofercie proponuje także Super Fuel – napoje elektrolitowe z magnezem i witaminami z grupy B.

Gdzie można kupić nowego Monstera Reserve White Pineapple?

Razem z nowym Monster Reserve White Pineapple w Polsce dostępnych będzie już 25 różnych wariantów Monster Energy.

Nowość, czyli Monster Reserve White Pineapple o smaku białego ananasa jest już dostępny w sprzedaży. Gdzie można go kupić? Obecnie nowy napój jest dostępny w marketach Dino w całej Polsce. W kolejnych miesiącach pojawi się także w innych, znanych sieciach handlowych.


Foto: mat. prasowe