Kolejna współpraca marki Ingrid z Team X. Produkty pojawiły się w sprzedaży

Kolejna współpraca marki Ingrid z Team X. Produkty pojawiły się w sprzedaży

Kosmetyki do makijażu marki Ingrid tworzone we współpracy z Team X pojawiły się w drogeriach sieci Rossmann. W najnowszej linii pojawią się m.in. paletki do konturowania, pomadki i róże, a także perfumy i mgiełki zapachowe.

To już kolejna linia kosmetyków do makijażu Team X. Jak przyznaje Olivia Drost, partner zarządzająca agencji, poprzednia edycja odniosła wielki sukces, a pierwsz dostawa wyprzedała się w zaledwie 2 dni.

Jakie kosmetyki od Teamu X pojawiły się w Rossmanie?

W ramach współpracy Teamu X oraz marki kosmetyków Ingrid Cosmetics powstała cała linia produktów. Influencerki odwiedziły fabrykę producenta i samodzielnie decydowały o kolorach, zapachach, składach produktów oraz designie opakowań.

W najnowszej linii kosmetyków Team X, które pojawiły się w sprzedaży w sobotę 16 lipca znajdują się: róże i rozświetlacze, plaetki cieni do powiek i konturowania, błyszczyki, pomadki ochronne oraz perfumy i mgiełki zapachowe.

Kolekcja kosmetyków jest podzielona na dwie bazy kolorystyczne, którym patronują dwie influencerki z Teamu X – Patrycja Mołczanow i Monika Kociołek. Formułowa kosmetyków nie była testowana na zwierzętach.

O kosmetykach Team X będzie głośno

Kontrakt dla influencerek z Team X, nawiązany pomiędzy marką Ingrid Cosmetics a Spotlight Agency, które odpowiadają za wykreowanie projektu Team X obejmuje wykorzystanie wizerunków twórczyń na produktach oraz standach, które pojawiły się w sklepach Rossmann. 

Kampania promocyjna będzie realizowana na kanałach YouTube influencerem z Team X, a także na ich profilach na Instagramie oraz TikToku. 


Foto: mat. prasowe

Reklama