Lisek łączy siły z Nice To Fit You. W aplikacji można zamówić catering

Lisek łączy siły z Nice To Fit You. W aplikacji można zamówić catering

Lisek.App i Nice To Fit You rozszerzają dotychczasowe możliwości korzystania z diety pudełkowej. Od dziś w ramach pilotażowego projektu obowiązującego w Warszawie w aplikacji Liska można zamówić tego samego dnia pełną dietę z Nice To Fit You z dostawą w kilkanaście minut.

W Lisek.App dostępne będą pełnowartościowe 5-posiłkowe diety Classic 1500 kcal lub Veggy 1500 kcal oraz wybrane bestsellerowe dania i desery, m.in: afrykański gulasz z masłem orzechowym, bajgiel z pastą jajeczną, tartę snickers od MrFit-trener czy sernik z truskawkami. 

Nice To Fit You i Lisek.App łączą siły

Lisek.App, który dostarcza zakupy spożywcze w 15 minut oraz firma cateringowa Nice To Fit You wprowadzają na rynek innowacyjne rozwiązanie. "Współpraca z Nice To Fit You to kolejny w ostatnim czasie przykład, jak wiele do branży spożywczej może wnieść model dostawy błyskawicznych zakupów, w którym działamy" – mówi Michał Krowiński, współzałożyciel Lisek.App.

Staramy się wciąż w nowy i kreatywny sposób poszerzać kanały dystrybucji, żeby nasze produkty były jeszcze łatwiej dostępne, a nasza oferta bardziej elastyczna. To właśnie elastyczność jest od początku sercem Nice To Fit You (...). Projekt z aplikacją Lisek daje możliwość otrzymania zbilansowanej diety na cały dzień od ręki, bez konieczności wcześniejszego planowania. Jesteśmy przekonani, że stworzyliśmy najlepsze rozwiązanie dla osób, którym zależy na zdrowej, zbilansowanej diecie, ale które tak samo mocno potrzebują niezależności i swobody.

Urszula Kupraszewicz, Chief Growth Officer Nice To Fit You

W ramach wspólnych działań, w aplikacji Lisek pojawiła się zupełnie nowa usługa, której do tej pory nie było na rynku. Mieszkańcy Warszawy mogą zamówić zbliansową dietę na cały dzień z ekspresową dostawą. Na ten moment, w ramach pilotażu, usługa dostępna jest wyłącznie w stolicy.

Catering dietetyczny w aplikacji Lisek. Ile kosztuje?

W ramach nowej usługi użytkownicy aplikacji Lisek mogą zamówić nie tylko pojedyncze posiłki, ale także pełnowartościową dietę złożoną z 5 posiłków. W aplikacji codziennie widoczne będzie menu na dany dzień.

Ceny pojedynczych posiłków wahają się od około 10 zł do 20 zł. Wśród nich znajdują się zarówno propozycje obiadowe, jak też śniadania czy desery. Pełna dzienna dieta od Nfty kosztuje 74,49 zł. Znajduje się w niej 5 posiłków, które w sumie dostarczą 1500 kcal.

Projekt w social mediach promuje Maciej Stuhr – ambasador marki Nice to Fit You.


Foto: mat. prasowe (Lisek.App)

Reklama