Nowoczesny rap i spontaniczność – Tymbark rusza z nową kampanią

Nowoczesny rap i&nbspspontaniczność – Tymbark rusza z nową kampanią

Marka Tymbark startuje z najnowszą kampanią pod hasłem "O JA! Orzeźwia! Tymbarrrk". Opiera się ona na nowoczesnym rapie i spontanicznych reakcjach na orzeźwienie.

Tymbark w najbardziej orzeźwiającej kampanii lata przypomina, że nikt nie orzeźwia tak jak on. Spot oparty na wrażeniowych ujęciach podbity rapowym klimatem jest szczególnie kierowany do młodzieży. Tymbark jako marka podążająca za trendami stara się trafić do tej grupy w naturalny i natywny dla niej sposób.

Apetyczne ujęcia i żywiołowe reakcje na orzeźwienie łączą się z rapem opartym na tzw. adlibach. To charakterystyczne powtórzenia i onomatopeiczne wykrzyknienia. Miejsce najszerzej kojarzonego "skrrrt" zajmuje w spocie "Tymbarrrk". "Bohaterami" spotu są same napoje oraz owoce i mięta. Wszystkie pokazane z nowej, świeżej perspektywy. Wraz z dynamiczną typografią i muzyką tworzą unikalny orzeźwiający kolaż. Idealny na lato.

W ramach kampanii powstał spot oraz seria krótkich formatów digitalowych. Media obejmują działania w TV i na platformach VOD oraz w mediach społecznościowych. Piosenka powstała we współpracy z duetem MIYO. Postprodukcją zajął się Xantus.


Foto: ​spot reklamowy (youtube.com)

Reklama