InPost rusza z wielką loterią. Do wygrania bilety na mecz Polska - Holandia

InPost rusza z wielką loterią. Do wygrania bilety na mecz Polska - Holandia

13 lipca rusza wakacyjna loteria dla klientów InPost. Każdy, kto do 24 sierpnia skorzysta z dostawy do Paczkomatu® i posiada Aplikację InPost, będzie miał szanse zawalczyć o bilety na mecz Polska – Holandia rozgrywany w ramach Ligii Narodów. Dodatkowo, jej uczestnicy powalczą o specjalne pakiety VIP, które pozwolą podejrzeć z bliska trening i na własne oczy zobaczyć, jak przebiegają przygotowania do meczu Biało-Czerwonych.

W związku z ogłoszeniem naszego partnerstwa strategicznego Reprezentacji Polski w piłce nożnej zapowiadaliśmy, że dostarczymy naszym klientom sporą dawkę sportowych emocji. Oto one. Już dziś oddajemy w ich ręce aż 400 darmowych biletów na przedostatni wielki sprawdzian formy naszej reprezentacji przed rozpoczęciem Mistrzostw Świata w Katarze. Aby je wygrać wystarczy wykazać się celnością strzelca w naszej aplikacji.

Anna Heimberger, dyrektor marketingu InPost Polska

Jak zdobyć bilet na mecz Polska - Holandia?

Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej w Katarze coraz bliżej. 22 listopada nasi piłkarze usłyszą pierwszy gwizdek w swoim inauguracyjnym meczu, kiedy w drodze o tytuł "Mistrza Świata" zmierzą się z reprezentacją Meksyku.

Już teraz klienci InPost mogą poczuć przedsmak emocji związanych z turniejem. Wystarczy, że wezmą udział w loterii przygotowanej przez InPost. Do wygrania w niej jest aż 200 podwójnych wejściówek na mecz Polska – Holandia, który odbędzie się 22 września na stadionie PGE Narodowy w Warszawie.

Na prawdziwych kibiców czeka dodatkowo coś specjalnego – 10 wejściówek VIP. Dzięki nim nie tylko poczują sportowe emocje na meczu, ale będą mogli wraz z dzieckiem pojawić się na oficjalnym treningu reprezentacji na stadionie PGE Narodowym w Warszawie i na własne oczy zobaczyć, jak wygląda trening Biało-Czerwonych na ostatniej prostej do Kataru.

Zasady loterii InPost

Droga do zdobycia biletu jest bardzo prosta. Wystarczy jako sposób dostawy swojej przesyłki wybrać Paczkomat®. Następnie zdalnie odebrać ją z wykorzystaniem aplikacji InPost Mobile, wypełnić krótki formularz, obrać odpowiednią taktykę uderzenia i trafić piłką do bramki.

Każdy gol to możliwość wygranej, a każda kolejna przesyłka odebrana z Paczkomatu® z aplikacją InPost Mobile, to dodatkowa szansa na przeżycie niezapomnianych sportowych emocji z Reprezentacją Polski
i InPostem.

Loteria trwa od 13 lipca do 24 sierpnia 2022 br.


Foto: InPost

Reklama