Wasa pojawi się na meczu Igi Świątek. Marka dołącza do grona sponsorów

Wasa pojawi się na meczu Igi Świątek. Marka dołącza do grona sponsorów
Iga Świątek Mecz charytatywny dla Ukrainy Wasa pojawi się na meczu Igi Świątek. Marka dołącza do grona sponsorów

Niesienie pomocy dzieciom i młodzieży z Ukrainy – taka myśl towarzyszy wszystkim zaangażowanym w charytatywny mecz tenisa organizowany przez Igę Świątek. Wydarzenie z udziałem czołowych tenisistów z Polski i Ukrainy, w tym m.in. ambasadorki marki Wasa, Agnieszki Radwańskiej, odbędzie się 23 lipca o godzinie 12:00 na TAURON Arenie Kraków.

Mecz Igi Świątek i Agnieszki Radwańskiej – na pomoc Ukrainie

Połączenie uwielbianego sportu i możliwości zebrania funduszy na wsparcie dzieci i młodzieży z Ukrainy to wyjątkowa inicjatywa, która zjednoczy fanów tenisa. Marka Wasa z wielką radością dołącza do grona sponsorów tego wyjątkowego wydarzenia, z którego dochód w całości zostanie przekazany trzem organizacjom: oficjalnemu funduszowi pomocowemu Ukrainy UNITED 24, fundacji Eliny Svitoliny oraz UNICEF Polska.

Foto: mat. prasowe

Turniej pokazowy, który odbędzie się 23 lipca w Krakowie, będzie transmitowany przez Telewizję Polską S.A. w TVP1, TVP Sport, TVP Polonia, za pośrednictwem aplikacji mobilne TVP Sport oraz na tvpsport.pl, a jego główną atrakcją będzie starcie między dwiema największymi gwiazdami tenisa kobiet w Polsce – Igą Świątek i Agnieszką Radwańską.

Zagranie w charytatywnym meczu z kolegami i koleżankami po fachu napawa mnie ogromną radością, szczególnie, że spotkamy się wszyscy w tak szczytnym celu. Cieszę się, że będę mogła dołożyć do tej akcji swoją cegiełkę, pomagając potrzebującym naszego wsparcia dzieciom i młodzieży z Ukrainy.

Agnieszka Radwańska, ambasadorka marki Wasa

Do grona sponsorów wydarzenia dołącza także marka Wasa. "Wszyscy z niecierpliwością czekamy na to wyjątkowe widowisko. Wierzymy, że magia sportu naprawdę jednoczy, a takie inicjatywy pozwalają zwrócić uwagę na najpilniejsze wyzwania współczesnego świata i nieść realną pomoc" – podsumował Damian Podawca, Marketing Manager marki.

Obok Igi Świątek i Agnieszki Radwańskiej w Krakowie pojawią się również gwiazdy takie jak Elina Svitolina, Serhij Stachowski i Martyn Pawelski. Gościem specjalnym będzie były ukraiński piłkarz Andrij Szewczenko.


Foto: mat. prasowe

Reklama