Muszkieterowie otwierają kolejną stację paliw. Co wyróżnia nowy koncept?

Muszkieterowie otwierają kolejną stację paliw. Co wyróżnia nowy koncept?

Grupa Muszkieterów otwiera kolejną stację benzynową. To już trzecie otwarcia w tym roku. Nowa stacja jest zlokalizowana przy markecie Intermarche w Lipnie. Jest to pierwszy punkt sfinansowany ze środków Funduszu Stacji Paliw, utworzonego w ubiegłym roku z inicjatywy przedsiębiorców zrzeszonych w Grupie Muszkieterów.

Nowa stacja paliw Intermarche w Lipnie

Rolą stacji benzynowych Intermarché jest zapewnienie klientom dostępu do paliw w korzystnych cenach, jak również uzupełnienie oferty supermarketów. Na stacji w Lipnie będzie można kupić podstawowe artykuły, takie jak pieczywo, nabiał, sery, wędliny, napoje, przekąski, słodycze i wiele innych. Dodatkowo na jej terenie znajdzie się także kącik bistro ze świeżo parzoną kawą oraz bogatą ofertą fast food.

Stacja paliw w Lipnie będzie działać przy sklepie Intermarché przy ul. Wojska Polska 16 przez całą dobę, 7 dni w tygodniu. Swoim klientom zaoferuje dostęp do wysokiej jakości paliw w atrakcyjnych cenach, dostarczanych przez SCA Petrole Polska Sp. z o.o. i poddawanych bieżącej kontroli przez akredytowane laboratoria. Na miejscu kierowcy zatankują benzynę Pb 95, Pb 98 oraz olej napędowy, a także gaz LPG.

Stacja paliw w Lipnie (Grupa Muszkieterów)

Obiekt w Lipnie to pierwsza stacja uruchomiona dzięki środkom z Funduszu Stacji Paliw, inicjatywy stworzonej i zarządzanej w całości przez przedsiębiorców zrzeszonych w Grupie Muszkieterów. Celem utworzenia Funduszu było wsparcie rozwoju sieci handlowych w zakresie finansowania budowy nowych stacji paliw.

Nowy koncept wizualny

Punkt w Lipnie jako drugi w Polsce funkcjonować będzie w nowym koncepcie wizualnym, który wprowadza zmiany w oznakowaniu i wyglądzie stacji. Do tej pory na stacjach Intermarché dominowały szarości i obłości – teraz Grupa Muszkieterów postanowiła wrócić do swoich podstawowych kolorów, czyli do czarnego i czerwonego z dodatkiem bieli. Wszystkie kolejne stacje paliw będą uruchamiane w nowym koncepcie wizualnym, a działające już placówki przejdą rebranding.

Konsekwentnie poszerzamy ofertę paliwową i uruchamiamy kolejne stacje, co pozwala nam stale wzmacniać naszą pozycję lidera segmentu. Chcemy, aby stacje działały wszędzie tam, gdzie jest to możliwe. Dodatkowym wsparciem dla tych planów jest zainicjowany przez przedsiębiorców Fundusz Stacji Paliw, dzięki któremu właściciele sklepów mogą pozyskać finansowanie na budowę przymarketowych stacji, jak miało to miejsce w Lipnie.

Benjamin Ferte, Prezes Zarządu SCA Petrole Polska zajmującej się handlem paliwami w Grupie Muszkieterów

Foto: mat. prasowe

Reklama