Do końca roku powstanie 50 punktów ORLEN w ruchu. Jak wygląda nowy format?

Do końca roku powstanie 50&nbsppunktów ORLEN w&nbspruchu. Jak wygląda nowy format?

​Nowy format sklepów ORLEN w ruchu pojawił się już w Warszawie. Jak zapowiada firma, w najbliższych tygodniach powstaną kolejne tego typu punkty. Do końca roku planowane jest około 50 otwarć w całym kraju.

Punkt ORLEN w ruchu w nowym formacie łączy elementy znanego klientom kiosku z nowymi rozwiązaniami. Specjalnie zaprojektowana bryła o większej powierzchni umożliwia urozmaicenie asortymentu, ale też zwiększa komfort zakupów dla klientów. Z pierwszego punktu w nowoczesnym formacie można już skorzystać przy ul. Żelaznej 41 w Warszawie.

Pierwszy punkt ORLEN w ruchu powstał w Warszawie, przy ulicy Żelaznej (mat. prasowe)

W przypadku ORLEN w ruchu łączymy siłę marki ORLEN i jej postrzeganie przez klientów z potencjałem lokalizacyjnym Ruchu i perspektywami dla dynamicznego rozwoju usług kurierskich, które realizujemy pod brandem ORLEN Paczka. Zgodnie z zapowiedziami nieustannie poszukujemy nowych rozwiązań i sprawdzamy różne formaty funkcjonowania kiosków, aby wypracować optymalną propozycję dla klientów, która ułatwi dalszą ekspansję projektu.

Łukasz Porażyński, dyrektor wykonawczy ds. sprzedaży detalicznej

Nowy format ORLEN pozwala na wejście do środka do klimatyzowanego pomieszczenia – dotychczas zakupy robiono przez okienko, które nie dawało możliwości poznania w pełni asortymentu. Oprócz stałych produktów takich jak prasa, bilety czy napoje, dostępna jest też kawa fair-trade znana ze Stop Cafe. Kioski zmieniły się także z zewnątrz – przeszklona powierzchnia pozwala na lepszą ekspozycję dostępnego towaru.

Orlen planuje otwarcie około 50 kolejnych lokalizacji do końca roku (mat. prasowe)

​Fot. mat. prasowe (Orlen)

Reklama