Z Empiku do MediaMarktSaturn. Emilia Pawlak nowym dyrektorem zakupów

Z Empiku do MediaMarktSaturn. Emilia Pawlak nowym dyrektorem zakupów

Do zespołu MediaMarktSaturn Polska dołączyła Emilia Pawlak, która z początkiem lipca objęła funkcję dyrektora działu zakupów. Wcześniej pracowała m.in. w Empiku czy Jeronimo Martins.

Na nowym stanowisku, Emilia Pawlak w ramach realizacji swoich zadań będzie zarządzała zakupami oraz planowaniem popytu. Jako dyrektor działu zakupu będzie raportowała bezpośrednio do Andrzeja Jackiewicza, Prezesa Zarządu MediaMarktSaturn Polska.

Kim jest Emilia Pawlak?

Emilia Pawlak ma wieloletnie doświadczenie w handlu online i offline, które zdobyła na stanowiskach kierowniczych. Nowa dyrektor do MediaMarktSaturn przeszła z Empika, gdzie zajmowała stanowisko dyrektora ds. e-commerce. Wcześniej, przez ponad 10 lat pracowała w Jeronimo Martins. Następnie doświadczenie handlowe zyskiwała m.in. w DOZ S.A., gdzie zarządzała 12 osobowym zespołem handlowym oraz w Natura Sp. z o.o. 

Dzięki jej fachowemu wsparciu MediaMarktSaturn Polska będzie skutecznie kontynuować rozwój w ramach strategii omnichannel.

Cieszę się, że mogę być częścią tak energetycznego zespołu. Elektronika użytkowa to  wymagający segment rynku, który podlega nieustannym zmianom, oferuje przy tym możliwość realizacji ambitnych celów i jest fascynującym wyzwaniem zawodowym.

Emilia Pawlak, dyrektor działu zakupów w MediaMarktSaturn Polska

Emilia Pawlak jest absolwentką Finansów i Bankowości na Akademii Ekonomicznej w Poznaniu oraz Zarządzania na Uniwersytecie w Lizbonie (Portugalia), gdzie rozpoczęła karierę zawodową programem stażowym w Jeronimo Martins. Ukończyła też studia podyplomowe na kierunku Marketing Online na Akademii Leona Koźmińskiego.

Reklama