Purella rusza z nowym projektem. W Polskę rusza Smoothie Truck

Purella rusza z nowym projektem. W Polskę rusza Smoothie Truck

Purella rusza z crossbrandowym projektem. W Polskę wyrusza Smoothie Truck. Pojawi się w pięciu miastach.

Rozpoczynamy serię wyjątkowych eventów, które będą trwały przez całe lato – poinformował na LinkedIn Artur Gajewski, dyrektor marketingu Purella Superfoods. Firma we współpracy z marką NutriBullet rozpoczyna zupełnie nowy projekt. W polskich miastach pojawi się Smoothie Truck.

Smoothie Truck swoją trasę rozpocznie w Warszawie. Będzie stacjonował w lipcu przy Arkadii (fot. @ArturGajewski/Linkedin)

Specjalne samochody Smoothie Truck są wyposażone w dwie główne strefy. W pierwszej, którą jest showroom, konsumenci będą mogli poznać superfoods z potfolio Purelli oraz sprawdzić, jak działają blendery NutriBullet. W drugiej strefie, degustacyjnej, serwowane będą koktajle z superfoods. Marki przygotowały też sporo dodatkowych atrakcji – konkursy, strefę relaksu czy przestrzeń dla dzieci.

W strefie showroom klienci mogą poznać superfoods od Purelli i sprawdzić działanie NutriBullet (fot. @ArturGajewski/Linkedin)

Gdzie i kiedy pojawi się Smoothie Truck od Purelli?

Projekt potrwa od lipca do września 2022 roku. Cała akcja przebiega pod hasłem "Nakręć się na zdrowe nawyki". Cmoothie Truck pojawi się w sumie w pięciu miastach:

  • w Warszawie (Arkadia) w terminie od 5 do 9 lipca,
  • w Krynicy Morskiej (punkt informacji turystycznej) – 25-29 lipca,
  • w Gdańsku (Molo Brzeźno) – 1-8 sierpnia,
  • w Stegnie (plaża) – 22-26 sierpnia,
  • we Wrocławiu (Wroclavia) – 29 sierpnia – 2 września.

Fot. @ArturGajewski/Linkedin

Reklama