Sokołów poszerza linię marki Sokoliki. Pojawią się cztery nowe produkty

Sokołów poszerza linię marki Sokoliki. Pojawią się cztery nowe produkty

Sokołów wprowadza nowe produkty do dedykowanej najmłodszym konsumentom linii Sokoliki. Pojawią się w niej Schabik wieprzowy, Szyneczkę tostową z indyka, Paróweczki z szynki (klasyczne i w wersji mini) oraz Pasztecik drobiowy.

Sokoliki tworzone z myślą o najmłodszych

Produktami, które w idealny sposób łączą oczekiwania rodziców z wymaganiami małych smakoszy są wędliny Sokoliki. "Nasze produkty z linii Sokoliki doskonale trafiają w gusta dzieci, a jednocześnie świetnie wpisują się najnowsze trendy, związane z wysoką świadomością konsumencką" – komentuje Maciej Częścik, wiceprezes ds. dandlu i marketingu w Sokołów S.A.

Wszystkie produkty z linii Sokoliki wyróżnia "czysta etykieta" – krótki i dobry skład, bez dodatku konserwantów. Ich ważnym wyróżnikiem jest także wysoka mięsność. Stanowią dobre źródło pełnowartościowego białka, które jest niezbędnym elementem codziennej diety dzieci. Dzięki wysokiej jakości surowcom, z których powstają, a także odpowiednio dobranym, delikatnym przyprawom mają lubiany przez dzieci smak. Duży wybór produktów dostępnych w linii Sokoliki pozwala przygotować dania na każdą okazję i porę dnia.

Nowe warianty w ofercie Sokołowa. Ile kosztują?

Wśród nowości w asortymentcie marki Sokoliki pojawiły się cztery nowe produkty:

  • Schabik wieprzowy Sokoliki – wędlina w wygodnej, plastrowanej formie. Ma wyjątkowe walory smakowe i odżywcze. Stanowi doskonały dodatek do kanapek, zwłaszcza w towarzystwie sezonowych warzyw. Cena: 6,00 zł (cena za opakowanie).
  • Szyneczka tostowa z indyka Sokoliki – zawiera 90% mięsa z indyka. Gotowe do użycia plastry pozwalają szybko przygotować pyszne danie. Świetnie sprawdzi się do przygotowania tostów, a także jako dodatek do domowych zapiekanek czy kanapek. Cena: 6,00 zł (cena za opakowanie).
  • Paróweczki z szynki Sokoliki – są dostępne w dwóch wersjach: klasycznej i jako mini paróweczki. Powstają z wysokiej jakości mięsa wieprzowego. Nie mają osłonek, dzięki czemu można je łatwo i szybko przyrządzić na ciepło, lub podać na zimno, jako przekąskę. Cena: 4,50 zł (cena za opakowanie).
  • Pasztecik drobiowy Sokoliki – pasztecik, który zawiera aż 97% mięsa gotowanego kurczaka. Ma znakomity smak, odpowiadający upodobaniom małych wielbicieli mięsnych specjałów i odpowiednią konsystencję. Świetnie się sprawdzi jako składnik kanapek. Cena: 7,00 zł (cena za opakowanie).

W linii Sokoliki są także dostępne inne mięsne smakołyki: Szyneczka drobiowa i wieprzowa, Paróweczki, Foodbolówki (mini paróweczki w kształcie piłeczek), Kabanoski oraz Kiełbaski.

Loteria Sokolików

Firma Sokołów ma dla najmłodszych nie tylko smakowite produkty, ale też dużo dobrej zabawy. W trwającej właśnie loterii można zdobyć niezwykle atrakcyjne nagrody.

Do wygrania jest co miesiąc 50 tys. złotych na rozwój dziecięcych pasji. Co tydzień są przyznawane nagrody w postaci iPhone 13 oraz wyjazdu na warsztaty kulinarne w Akademii Sokolika, natomiast codziennie można wygrać 100 zł i maskotkę Sokolika.

Wystarczy kupić produkt z asortymentu Sokoliki, biorący udział w loterii i zarejestrować swój udział.


Źródło/Foto: mat. prasowe​

Reklama