Marka OneDayMore z nową agencją PR. Wygrany przetarg po stronie Good One PR

Marka OneDayMore z&nbspnową agencją PR. Wygrany przetarg po stronie Good One PR

Agencja Good One PR wygrała przetarg i zajmie się obsługą komunikacyjną firmy OneDayMore w zakresie PR korporacyjnego i produktowego, a także doradztwem marketingowym, koncepcjami kreatywnymi i działaniami influencer marketing. Współpraca rozpoczęła się z początkiem czerwca 2022 r.

Good One PR nową agencją PR firmy OneDayMore

W ramach współpracy agencja odpowiada za stworzenie i realizację kompleksowej strategii PR, w tym prowadzenie biura prasowego, media relations, pozycjonowanie marki, produktów oraz ekspertów firmy w mediach, a także działania z obszaru influencer marketingu. Współpraca uwzględnia również bieżące doradztwo w zakresie PR, marketingu oraz koncepcji kreatywnych. Umowa została podpisana na czas nieokreślony.

Agencja wygrała przetarg na obsługę PR tej marki. Z ramienia agencji Good One PR działania realizuje zespół konsumencki Good One PR, w składzie: Paulina Bartkowska, Senior Account Executive oraz Angelika Zarzycka, Junior Account Executive, na czele z Iloną Rutkowską, PR Account Manager.

OneDayMore, czyli "jeden dzień dłużej". Skąd wzięła się nazwa?

OneDayMore to polski producent musli, owsianek, przekąsek oraz roślinnych alternatyw mięsa. Firma powstała w 2016 roku w Poznaniu i od tego czasu dynamicznie się rozwija, poszerzając portfolio produktów, a także grono kontrahentów polskich i zagranicznych. Obecnie posiada dwie fabryki oraz dwie linie produktowe typu convenience, czyli szybkich i łatwych w przygotowaniu produktów. Oferta jest skierowana do ludzi aktywnych zawodowo, zajętych, a jednocześnie chcących jeść zdrowo.

Składy bazują na naturalnych surowcach w odpowiednich ilościach, tak aby spełniały one normy żywieniowe i/lub zdrowotne, pozytywnie wpływały na zdrowie, a tym samym wydłużały życie. Stąd nazwa – OneDayMore – czyli "jeden dzień więcej".

Produkty dostępne są na 16 rynkach zagranicznych, firma posiada sklepy internetowe w Polsce, Niemczech i Francji. W Polsce dostępne są także w dużych sieciach handlowych oraz sklepach ze zdrową żywnością.


Źródło: mat. prasowe

Reklama