Czerwcowe promocje w Biedronce. Na jeden dzień wraca Gang Swojaków

Czerwcowe promocje w&nbspBiedronce. Na jeden dzień wraca Gang Swojaków

24 czerwca to oficjalny koniec roku szkolnego. Z tej okazji Biedronka przygotowała dla uczniów i ich rodziców wyjątkową promocję.

Tylko w dniu zakończenia szkolnych zmagań do każdego loda na patyku marki Marletto drugi, tańszy będzie darmowy w ramach oferty 1+1 gratis. A to nie koniec lodowych promocji, które przygotował dyskonter.

Promocja na lody w Biedronce 1+1 gratis

W dniu zakończenia roku szkolnego klienci Biedronki będą mogli skorzystać z oferty lodów na patyku marki Marletto w promocji 1+1 gratis z kartą Moja Biedronka.

Limit dzienny to cztery sztuki – udzielony rabat będzie równy wartości dwóch tańszych produktów.

Które lody są objęte promocją? Smakosze lodów mają do wyboru cały wachlarz smaków z oferty produktów marki Marletto m.in. waniliowe z migdałami (w opcji z białą lub ciemną czekoladą), klasyczne z polewą z ciemnej czekolady, o smaku słonego karmelu, truskawkowe, malinowe czy jagodowe z polewą z belgijskiej czekolady.  

Rabat na lody w opakowaniach familijnych

Fani marki Marletto mają powody do radości. Do 26 czerwca mogą skorzystać z promocji na zakup lodów i sorbetów w opakowaniach familijnych (1000 ml). Przy zakupie dwóch produktów, na jednym paragonie, zostanie udzielony rabat w wysokości 30% ceny tańszego z nich.

Rożki Martletto w promocji 3+1 gratif

Na uwagę zasługują także rożki Martletto, które do końca tygodnia (tj. 26.06.2022 r.) zostały objęte promocją 3+1 gratis. Przy zakupie czterech produktów (na jednym paragonie) zostanie udzielony rabat w wysokości najtańszego z nich.

Produkty można dowolnie mieszać. Wśród dostępnych wariantów do wyboru są m.in. smaki: słony karmel, biała czekolada z migdałami, truskawkowe, orzech włoski i czekoladowe.

Swojaki w zamówieniach BIEK

Dodatkowo w dniu 24.06.2022 r. z okazji zakończenia roku szkolnego do każdego zamówienia w ramach ekspresowej dostawy BIEK w aplikacji Glovo dołączony zostanie losowo wybrany Swojak


Fot. mat. prasowe