Współpraca Nestlé i Stokson – Donut made with KitKat® dostępny w Żabce

Współpraca Nestlé i&nbspStokson – Donut made with KitKat® dostępny w&nbspŻabce

Donut made with KitKat® to kolejny rezultat współpracy Nestlé Professional z firmą Stokson – dotychczas na rynku dostępne były muffiny sygnowane marką KitKat® oraz ciastka Cookies made with KitKat®.

Donut made with KitKat® to charakterystyczne donutowe ciasto wypełnione delikatnym kakaowym nadzieniem, a powierzchnia oblana słodką, kakaową polewą z chrupiącą posypką KitKat®. Na każdym donucie znajduje się również oryginalny paluszek batonika. 

Nowe doświadczenia smakowe zyskują na popularności

Jak podkreśla Artur Maciejewski, Dyrektor Dywizji Nestlé Professional: wspólnie z firmą Stokson nieustannie poszukujemy ciekawych rozwiązań, które zaoferują konsumentom zupełnie nowe doświadczenia w ramach segmentu słodkich wypieków.

To kategoria z ogromnym potencjałem, która dynamicznie zyskuje na popularności, szczególnie wśród osób młodych – dlatego z pewnością to nie nasze ostatnie słowo w tym obszarze.

Artur Maciejewski, Dyrektor Dywizji Nestlé Professional

Wprowadzeniu nowego produktu towarzyszyć będzie silne wsparcie reklamowe. Kampania prowadzona będzie na najpopularniejszych platformach społecznościowych oraz we współpracy z topowymi twórcami internetowymi.

Debiut nowego donuta w największej sieci sklepów convenience to początek szerszej ekspansji. Już wkrótce Dooti Donuts made with KitKat® zadebiutuje na rynkach zagranicznych, na których nasza marka dynamicznie się rozwija.

Bartłomiej Bień, Dyrektor Handlowy w firmie Stokson

Donut made with KitKat® dostępny jest w sklepach sieci Żabka. 


Fot.: inf. prasowa

Reklama