ALDI rozpoczyna współpracę z marką Koral i obniża ceny lodów o 40%

ALDI rozpoczyna współpracę z&nbspmarką Koral i&nbspobniża ceny lodów o 40%

ALDI i marka Koral rozpoczęły współpracę, w ramach której startuje konkurs dla klientów sieci. Dodatkowo dyskonter wprowadza do sprzedaży popularne lody sygnowane brandami Frozen i Spiderman oraz Avengers Hero i obniża ceny lodów na patyku o 40%.

Konkurs marki Koral i sieci sklepów ALDI

Już od soboty w sklepach ALDI każdy klient, kupując dwa dowolne lody marki Koral lub Bracia Koral będzie mógł wziąć udział w konkursie "Pokaż swoje zwariowane zdjęcie z dzieciństwa". W puli nagród przewidziany jest skuter elektryczny, hulajnoga, rowery młodzieżowe oraz zestawy klocków LEGO i kubki. Co więcej, już od poniedziałku w sieci sklepów ALDI wszystkie lody na patyku będzie można kupić aż o 40% taniej!

Zdecydowaliśmy się na podjęcie współpracy z siecią sklepów ALDI w ramach konkursu, gdyż od kilku lat stawiamy w komunikacji i inicjatywach marki Koral na prosty i wiarygodny przekaz. Mamy też poczucie humoru i dystans – tymi cechami wyróżnia się także sieć sklepów ALDI, dlatego decyzja o podjęciu współpracy z dyskonterem była dla nas naturalna.

Małgorzata Bełczowska, kierownik ds. klientów strategicznych w Koral

W ramach konkursu każdy klient, który w ALDI kupi dwa dowolne lody (Koral lub Bracia Koral), zachowa paragon i za pośrednictwem dedykowanej strony prześle swoje zdjęcie z dzieciństwa, może liczyć na nagrodę. Organizator w puli nagród przewidział skuter elektryczny, rowery młodzieżowe, hulajnogę elektryczną oraz zestawy klocków Lego i kubki.

Konkurs trwa od 28.05 do 10.06.2022. Więcej szczegółów o konkursie można znaleźć na stronie organizatora konkursu dziendzieckazkoralem.pl

Lody w sklepach ALDI 40% taniej 

W asortymencie ALDI lody są dostępne dla konsumentów przez cały rok w różnych formach – sprzedawane na sztuki, litry czy jako ciasta lodowe w ofertach czasowych. Szczególnie w sezonie wiosenno-letnim cieszą się ogromną popularnością, dlatego już od poniedziałku w sklepach ALDI wszystkie lody na patyku różnych marek będzie można kupić taniej o 40%.

Wśród najpopularniejszych wymienić należy kultowe i dobrze znane lody Kaktus, Big Milk, Twister oraz popularne w tym roku wśród młodzieży lody Ekipa XL w cenie 1,70 zł. Promocją objęte są również lody na patyku marki Magnum oraz marki własnej Mucci.

Lody sygnowane brandami Frozen, Spiderman i Avengers Hero

Sieć sklepów ALDI rozbudowała w tym roku ofertę o lody z popularnymi bohaterami z kultowych bajek. Dla najmłodszych ALDI oferuje lody Frozen i Spiderman oraz Avengers Hero. Bardzo dobrą propozycją na świętowanie zbliżającego się Dnia Dziecka jest tort lodowy Psi Patrol.

Bezglutenowe lody w ALDI

W ofercie ALDI dostępne są również bezglutenowe lody marki własnej Mucci o smaku śmietankowo - truskawkowym lub śmietankowo – czekoladowym o pojemności 1 litr z certyfikacją AOECS. Lody o smaku czekoladowym posiadają także certyfikat UTZ gwarantujący pozyskiwanie surowców w sposób zrównoważony przy jedoczesnym poszanowaniu ludzi i środowiska.


Fot. mat. prasowe

Reklama