To kolejna odsłona kampanii reklamowej „Okocim sobie!”

To kolejna odsłona kampanii reklamowej „Okocim sobie!”

Wystartowała kolejna odsłona kampanii reklamowej marki Okocim przedstawiająca nowe, cztery warianty smakowe 4,5%. W reklamie spotkamy też znanego już Przekocura i nowych bohaterów, którzy przybyli do niezwykłego, międzyczasowego baru Okocim zrelaksować się i delektować smakiem piwa.

Marka Okocim na początku sezonu zaprezentowała już swoje bezalkoholowe piwne nowości i niezwykłych bohaterów w pierwszym spocie reklamowym nowej kampanii „Okocim sobie!”. W kolejnej odsłonie głównymi bohaterami zostały smakowe piwa 4,5%: Mocna Pomarańcza, Malina z borówką amerykańską, a także, dostępne w ograniczonej dystrybucji - Mocna Wiśnia i Grejpfrut z limonką.

Oprócz nowych wariantów smakowych bohaterami spotu są kolejni podróżnicy z różnych rzeczywistości, którzy przybyli do okocimskiego baru w poszukiwaniu piwnych smaków w nowych wersjach 4,5% oraz odpoczynku i relaksu. Różnorodne warianty smakowe piw Okocim niezmiennie serwuje Przekocur – barman, a niezwykła rzeczywistość osadzona jest w barowej, charakterystycznej dla marki Okocim, przestrzeni.


Segment piw smakowych jest chętnie wybierany przez konsumentów. W 2021 roku ich udział w kategorii piwa wzrósł z 8,5% do 9,2% . Dlatego też zapraszamy ponownie do międzyczasowego baru Okocim, w którym nowi goście z różnych rzeczywistości w nieoczywisty i zaskakujący sposób opowiedzą o naszych smakowych nowościach 4,5%. Pozostajemy w scenerii okocimskiego baru w klimacie swobodnego i bezczasowego odpoczynku, do którego chcemy przenieść naszych widzów i konsumentów.

Patrycja Skierska, senior brand manager marki Okocim

 

 

Reklama