MAOAM na Festiwalu Kolorów. Marka rusza w tournée po kraju

MAOAM na Festiwalu Kolorów. Marka rusza w&nbsptournée po kraju

​Marka MAOAM rozpoczęła tournée po kraju i zaprasza do swojej wyjątkowej strefy na Festiwalu Kolorów, którego jest głównym partnerem.

MAOAM na Festiwalu Kolorów

Festiwal Kolorów to najbarwniejsza impreza i jedyny bezpłatny muzyczny festiwal w Polsce, podczas którego w rytm muzyki w powietrze wyrzucane są Kolory Holi. Kolorowy pył tworzy nad głowami publiczności wielobarwną chmurę, która opadając koloruje uczestników zabawy. Wydarzenie jest niezwykłą rozrywką dla osób w każdym wieku, a także miejscem, w którym można poczuć ogrom pozytywnych emocji.

Marka MAOAM jako główny partner tej imprezy przygotowała moc dodatkowych atrakcji. W kolorowej strefie wyjątkowo soczystych gum rozpuszczalnych MAOAM czeka mnóstwo dobrej zabawy, konkursy z nagrodami oraz jak zawsze – moc słodkości. MAOAM gwarantuje ekstremalnie smaczne przeżycia i wciąga smakiem.

MAOAM pojawi się w 8 polskich miastach. Jako główny partner wydarzenia marka przygotowała sporo atrakcji (mat. prasowe)

Podczas swojego tournée MAOAM zawita do Rzeszowa, Lublina, Wrocławia, Krakowa, Chorzowa, Łodzi i Częstochowy. Na Festiwalu Kolorów wystąpią na żywo znani artyści. Wydarzeniu towarzyszy również Festiwal Streetfoodu, na którym nie zabraknie pysznego jedzenia.


Fot. mat. prasowe