Prezent na Dzień Matki na odległość. Specjalna oferta Glovo i Biedronki

Prezent na Dzień Matki na odległość. Specjalna oferta Glovo i&nbspBiedronki

Specjalnie z okazji Dnia Matki sieć Biedronka przygotowała wyjątkową ofertę promocyjną, by pomóc klientom wyrazić uczucie do wszystkich Mam, również na odległość.

Słodycze na Dzień Matki w Bieronce

W specjalnie przygotowanej ofercie sieci Biedronka z okazji Dnia Matki znalazły się słodkości, takie jak np. Ptasie Mleczko E.Wedel o smaku waniliowym, śmietankowym oraz czekoladowym w cenie 9,49 zł za opakowanie 360/380g.

Sykonter proponuej także takie słodkości jak czekolada Lindt Excelence 100g w cenie 8,99 zł, praliny Lindor Lindt o różnych smakach w cenie 16,99 zł za opakowanie 200g lub klasyczne praliny Lindor Lindt w mieszanych lub mlecznych smakach w cenie 29,99 zł za opakowanie 337g.

Czekolady i bombonierki na Dzień Matki w sklepach Biedronka (mat. prasowe)

Dla Mam uwielbiających różnorodność polecamy Czekoladki Merci w opakowaniu 400g za 24,99 zł lub praliny z belgijskiej czekolady Luximo w cenie 8,69 zł za opakowanie 250g oraz Bombonierkę w kształcie serca marki E.Wedel 263g za 34,99 zł.

Kosmetyki dla kochanych mam

Idealnym prezentem będą również kosmetyki znanej marki AA Japan Rituals. Dostępne w ofercie są oczyszczające lub peelingujące żele, kremy do twarzy, micelarna woda ryżowa do demakijażu oraz tonik w mgiełce. Komplet wypełni zestaw Niuqi składający się z jadeitowego rollera oraz kamienia Gua Sha w cenie 24,99 zł.

Kosmetyki w specjalnych cenach na Dzień Matki (mat. prasowe)

Od wtorku 24.05 do czwartku 26.05 przy zakupie każdego z damskich kremów do twarzy klient posiadający kartę Moja Biedronka uzyska jednorazowy voucher o wartości 100% ceny produktu. Obowiązuje dzienny limit 2 opakowania.

Prezent dla mamy na odległość. Glovo i Biedronka prezentują specjalną ofertę

Biedronka we współpracy z Glovo przygotowała dedykowaną ofertę zakupów na odległość specjalnie dla tych, którzy chcą przesłać swoim mamom wzruszający prezent. Biedronka oferuje 6 zestawów prezentowych w standardowej lub ekspresowej dostawie BIEK.

Zestawy zawierają kwiaty, słodycze, kosmetyki lub kremy, a ich ceny zaczynają się już od 42,99 zł razem z dostawą pod wskazany adres

Usługa dostaw z Biedronki w ramach współpracy z Glovo dostępna jest w 63 miastach w Polsce natomiast ekspresowa dostawa BIEK możliwa jest w 6 miastach największych miastach tj. Warszawie, Gdańsku, Poznaniu, Łodzi, Wrocławiu oraz Krakowie.

Reklama