Nowa polska marka modowa w&nbspsklepach Biedronki
buty trampki w Biedronce Nowa polska marka modowa w&nbspsklepach Biedronki

Biedronka wprowadziła letnią kolekcję obuwia od Loft37. W sklepach sieci pojawiły się klapki oraz trampki, idealne na ciepłe dni. Produkty w modnych fasonach i kolorach dostępne są do wyczerpania zapasów we wszystkich sklepach Biedronka w całej Polsce.

Biedronka od lat pamięta o modowej kategorii w swoich sklepach. A jak przyznaje Paulina Zając, dyrektor kategorii w Biedronce, sieć jest także chętna do podejmowania współpracy z polskimi firmami. W rezultacie na półkach sklepowych sieci zaistnieje teraz marka Loft37. 

Jednym z celów Biedronki jest dbałość o ofertę odpowiadającą potrzebom naszych klientów. Chętnie podejmujemy współpracę z polskimi firmami, aby wspierać polską gospodarkę, dlatego decyzja o połączeniu sił z Loft37 wydawała się naturalna. Cieszymy się, że doceniane przez Polki obuwie trafi po raz kolejny do naszych sklepów i wzmocni ofertę modową Biedronki.

Paulina Zając, dyrektor kategorii w sieci sklepów Biedronka

Klapki i tramki w Biedronce

W ofercie sieci Biedronka, przygotowanej we współpracy z Loft37, znajdą się dwa modele klapek damskich, w cenie 49,99 zł za parę. Trampki damskie z kolei będą dostępne w dwóch kolorach, czarnym i białym, w cenie 59,99 zł za parę.

Klapki Loft37 w Biedronce (mat. prasowe)

Produkty nabyć można w rozmiarach od 36 do 40. Obuwie marki Loft37 będzie dostępne we wszystkich sklepach sieci Biedronka aż do wyczerpania zapasów.


Fot. mat. prasowe

Reklama