Czarno-białe spoty i szczere emocje. Orbit® rusza z nową kampanią

Czarno-białe spoty i&nbspszczere emocje. Orbit® rusza z&nbspnową kampanią

Marka Orbit® White w nowej kampanii reklamowej przekonuje, że pewność siebie jest cechą uniwersalną, a sposobem, aby ją wydobyć może być właśnie naturalny i nieskrępowany uśmiech.

Uśmiechając się wyrażamy nie tylko radość, ale także swoją indywidualność. W stylizowanych, czarno-białych spotach internetowych nowej kampanii Orbit® White pokazane są szczere emocje młodych bohaterów. Są oni różni, ale łączy ich naturalność i pozytywne nastawienie. Co pomogło im w osiągnięciu takiego stanu? Uśmiech, który dodaje niepowtarzalnego błysku i pewności siebie, gdziekolwiek są.  

Orbit w najnowszej kampanii "Każdy uśmiech jest piękny" (mat. prasowe)

Kampania reklamowa "Każdy uśmiech jest piękny" wspiera wprowadzenie na rynek nowości w portfolio marki. Orbit® White Raspberry Pomegranate łączy subtelne owocowe nuty słodkiej maliny oraz egzotycznego granatu. Dostarczając przyjemnego odświeżenia, pomaga też zadbać o zdrowy i naturalnie biały uśmiech. Bezcukrowa guma do żucia rekomendowana jest przez ekspertów jako element codziennej higieny jamy ustnej w sytuacjach, gdy nie możemy umyć zębów po jedzeniu i piciu.

Działania reklamowe, które startują w maju obejmują digital, OOH i prasę. Za produkcję materiałów odpowiedzialna jest agencja The & Partnership, a za ich adaptację agencja EG Plus. Zakupem mediów zajęła się z kolei agencja Mediacom.

Reklama