Kolejna stacja paliw Intermarche w Polsce. Kierowcy zapłacą samoobsługowo

Kolejna stacja paliw Intermarche w&nbspPolsce. Kierowcy zapłacą samoobsługowo

Grupa Muszkieterów otworzyła 68. stację paliw Intermarché w Polsce. Obiekt uruchomiono 28 kwietnia br. w Drawsku Pomorskim w województwie zachodniopomorskim. Tym samym Intermarché umacnia swoją pozycję lidera na polskim rynku przymarketowych stacji benzynowych.

Nowo otwarty obiekt jest pierwszym z kilku planowanych na ten rok stacji paliw Intermarché w Polsce. Na terenie stacji paliw w Drawsku Pomorskim trwa obecnie montaż słupka płatniczego, który umożliwi płatności samoobsługowe i tym samym całodobowe działanie placówki.

Dzięki nowemu otwarciu wzmocniliśmy naszą wiodącą pozycję w tym segmencie rynku. Stale dążymy do tego, by uruchamiać nowe stacje paliw przy jak największej liczbie supermarketów Intermarché. Z naszych obserwacji wynika, że takie rozwiązanie odpowiada na potrzeby klientów i stanowi dobre uzupełnienie pozostałych usług oferowanych przez Grupę Muszkieterów.

Benjamin Ferte, Prezes Zarządu SCA Petrole Polska, zajmującej się handlem paliwami w Grupie Muszkieterów

Stacja paliw Intermarche w Drawsku Pomorskim

Stacja paliw Intermarché w Drawsku Pomorskim przy ul. Toruńskiej 4 jest pierwszym obiektem działającym pod tym szyldem w mieście. Punkt w Drawsku Pomorskim jest czynny 7 dni w tygodniu w godzinach od 6.00 do 21.00, a na miejscu pomocą służy obsługa stacji.

Nowa stacja paliw Intermarche w Drawsku Pomorskim (mat. prasowe)

W ofercie stacji Intermarché są wysokiej jakości paliwa w atrakcyjnych cenach dostarczane przez SCA Petrole Sp. z o.o., które są poddawane bieżącej kontroli przez akredytowane laboratoria. Dla zapewnienia kompleksowej obsługi, klienci mogą skorzystać również z dwustanowiskowej myjni ręcznej zlokalizowanej obok sklepu Intermarché.

Na stacji znajduje się również przestronny sklepik o powierzchni 60 mkw., oferujący ponad 1000 produktów, w tym bogaty wybór artykułów spożywczych i przemysłowych, papierosy, alkohol oraz akcesoria motoryzacyjne. Dodatkowo, zostanie tu uruchomiony również kącik bistro ze świeżo parzoną kawą oraz bogatą ofertą fast food.


Fot. Stacja paliw Intermarche w Drawsku Pomorskim (mat. prasowe)

Reklama