Lech startuje z muzyczną loterią i wprowadza limitowane puszki piwa

Lech startuje z&nbspmuzyczną loterią i&nbspwprowadza limitowane puszki piwa

2 maja wystartowała kolejna, ulepszona edycja muzycznego quizu Lecha, który w poprzednich latach cieszył się dużym zainteresowaniem konsumentów.

Do końca sierpnia można wygrać jedną z 50 tysięcy koszulek z fragmentami tekstów takich artystów jak: Baranovski, Molesta Ewenement, Rau, Ten Typ Mes, Fokus i VNM i jeden z 250 imprezowych głośników marki Sony.

Loteria Lecha. Muzyczny quiz

W tym roku muzyczny quiz Lecha jest loterią konsumencką trwającą o miesiąc dłużej, ze zwiększoną liczbą nagród. Aby zdobyć jedną z nich wystarczy kupić piwo: Lech Premium, Lech Chmiele Cytrusowe, Lech Free lub Lech Pils, zeskanować kod QR z promocyjnych opakowań lub wejść na stronę www.lech.pl i wpisać specjalny kod, który znajduje się pod zawleczką lub kapslem.

Marka angażuje się w eventy muzyczne

Muzyka jest wpisana w DNA Lecha, dlatego tegoroczne nagrody są z nią tak mocno powiązane. Marka Kompanii Piwowarskiej jest obecna na największych festiwalach muzycznych i aktywnie wspiera artystów oraz ich odbiorców. Jednym z przykładów takich działań jest poszerzenie współpracy Lech Polish Hip-Hop Festival oraz Lech Polish Hip-Hop Music Awards – w tym roku Lech jest sponsorem tytularnym obu imprez. Marka będzie też obecna między innymi na Pol’and’Rock Festival. Wkrótce Lech ogłosi kolejne muzyczne plany na ten sezon.

Limitowane puszki piwa Lech Premium

Dodatkowo, na półki sklepowe w całym kraju trafiły limitowane puszki piwa Lech Premium, które będą cieszyć oczy konsumentów. Projekty nawiązują stylem i wielobarwnością do Pol’and’Rock Festival (4-6 sierpnia, Czaplinek) i promują Lech Polish Hip-Hop Festival (11-13 sierpnia, Płock) oraz Lech Polish Hip-Hop Music Awards (14 sierpnia, Płock).


Fot. Limitowana edycja puszek piwa Lech (mat. prasowe)

Reklama