Marka Duda startuje z nową akcją promocyjną. Food truck rusza w Polskę

Marka Duda startuje z&nbspnową akcją promocyjną. Food truck rusza w&nbspPolskę
Marka Duda startuje z&nbspnową akcją promocyjną. Food truck rusza w&nbspPolskę Marka Duda startuje z&nbspnową akcją promocyjną. Food truck rusza w&nbspPolskę

Już 1 maja w trasę ruszy food truck, który zaprezentuje nowy produkt marki Duda – Kiełbasę Beskidzką. Przez blisko dwa miesiące przejedzie on osiem tysięcy kilometrów.

Wraz z początkiem maja marka Duda rusza z nową akcją promocyjną. Do kilkudziesięciu polskich miast zawita specjalny food truck, który przy wybranych sklepach będzie prezentował klientom nowy produkt w wersji grillowanej.

Kiełbasa Beskidzka to przede wszystkim efekt naszych górskich wędrówek, które przecież kochają miliony Polaków. Kto z uśmiechem nie wspomina pieczonej kiełbasy gdzieś przy górskim szlaku? Nasza "Beskidzka" to inspiracja pięknym regionem polskich Beskidów, które codziennie widzimy z naszego zakładu w Goczałkowicach Zdroju.

Marietta Stefaniak, Członek Zarządu ds. Strategii i Rozwoju ZM Silesia

Food truck, który rusza w trasę to akcja paragonowa, połączona z degustacją – każdy kto przy food trucku okaże paragon, na którym znajduje się produkt Duda Nasze Polskie, otrzyma zarówno grillowaną Kiełbasę Beskidzką do degustacji, jak i opakowanie samplowe z produktem. Będzie można też spróbować kabanosów Nasze Polskie, idealnych do górskiego plecaka.

Przez blisko dwa miesiące nasz food truck przejedzie osiem tysięcy kilometrów, od Beskidów aż po Suwałki. Zaczynamy w Wiśle, beskidzkim kurorcie, zwanym Perłą Beskidzką, gdzie przy naszym food trucku odbywała się będzie degustacja Kiełbasy Beskidzkiej. Tam akcja potrwa przez całą majówkę, od 1 do 3 maja, później nasz wóz ruszy w trasę, żeby wrócić do Wisły na 25 czerwca, wtedy też odbędą się tutaj Mistrzostwa Polski w Grillowaniu.

Edyta Zębala, dyrektor marketingu ZM Silesia

Lista sklepów do których przyjedzie food truck Kiełbasy Beskidzkiej dostępna będzie na dedyk-wanej stronie www.duda.pl/foodtruck – tam można poznać dokładną trasę akcji promocyjnej i dowiedzieć się więcej o samej Kiełbasie Beskidzkiej.


Fot.: mat. prasowe

Reklama