Lody Ekipy biją rekordy popularności. Pojawiły się dwa nowe smaki

Lody Ekipy biją rekordy popularności. Pojawiły się dwa nowe smaki
Lody Ekipy nowe smak Pomarańczowy Lody Ekipy nowy smak Jabłko Lody Ekipy biją rekordy popularności. Pojawiły się dwa nowe smaki

Lody Ekipy od Koral to zdecydowanie jedne z popularniejszych pozycji lodówkowych. Teraz powracają w dwóch nowych smakach – jabłkowym i pomarańczowym w strzelającej polewie.

Lody Ekipy biją rekordy popularności

Lody Koral-Ekipa pokochała cała Polska. Od poszukiwań na sklepowych półkach po papierki na portalach aukcyjnych. Według CMR, są także liderem rankingu popularności lodów w sezonie 2021

Lodów Ekipa nie mogło zabraknąć w sezonie 2022 bo czekają na nie fani w całej Polsce. Stały się bardzo popularne już od samego początku uruchomienia sprzedaży - w marcu i kwietniu, kiedy było jeszcze dosyć zimno, ale ich sprzedaż paradoksalnie wciąż rosła niezależnie od prognoz pogodowych.

Piotr Gąsiorowski, dyrektor marketingu Koral

Dane od Koral również potwierdzają fenomen lodów Ekipa, które stały się najlepiej sprzedającą się nowością w 40 letniej historii firmy. Wyprzedziły one o ponad 300% pozostałe nowości i pokonały trudną barierę pogodową na początku sezonu i wydłużyły sezon po zakończeniu wakacji.

Nowe smaki lodów Ekipy Friza

W sezonie 2022 Koral proponuje dwa zupełnie nowe smaki lodów od Ekipy. Mowa o sorbecie jabłkowym i pomarańczowym, które występują niezmiennie z polewą o smaku gumy balonowej ze strzelającym cukrem. W nowościach lodach Ekipy zmieni się jednak kolor polewy, która występuje w kolorze ciemno turkusowym.

Nowe lody Ekipy o smaku jabłkowym w polewie o smaku gumy balonowej ze strzelającym cukrem (mat. prasowe)

Jak informuje producent, po ubiegłorocznej presji związanej ze sprostaniem ogromnemu popytu na lody Koral-Ekipa, w tym roku Koral przygotował się na podobne, a nawet większe, zainteresowanie.

Nowe lody Ekipy o smaku pomarańczy w polewie o smaku gumy balonowej ze strzelającym cukrem (mat. prasowe)

Jak się to wszystko zaczęło? Historia współpracy firmy Koral i Ekipy Friza

Pomysł na współpracę z Frizem oraz Ekipą został zainicjowany przez Zarząd firmy Koral, aby być bliżej dzieci i młodzieży – wejść do ich świata. Początkowo współpraca z Ekipą miała polegać na działaniach promujących lody z asortymentu marki Koral.

Podczas wspólnych spotkań i rozmów szybko zrodziła się kolokwialnie mówiąc bardzo pozytywna „chemia” i marka Koral postanowiła pójść o krok na przód i rozszerzyć pierwotny plan o opracowanie niepowtarzalnych lodów, które będą sygnowane przez Ekipę. Stworzyliśmy wyjątkowy produkt, którą następnie przedstawiliśmy Ekipie do ich aprobaty i z którym będą się bez wątpliwości utożsamiać. Bardzo nam zależało, aby cały koncept lodów Koral-Ekipa, od samego produktu poprzez kampanię marketingową, był w 100% autentyczny.

Piotr Gąsiorowski

Z luźnego pomysłu powstały najprawdziwsze i pierwsze w Polsce lody we współpracy z Youtuberami. Ekipa bardzo mocno zaangażowała się w całe przedświecie i uczestniczyli i mocno angażowała się na każdym etapie jego tworzenia.

Jesteśmy bardzo dumni, że nasza firma po raz kolejny udowodniła swoją kreatywność, wyczucie i profesjonalizm wyznaczając nowe "ścieżki" nie tylko w opracowaniu unikalnego produktu, ale w sferze marketingowo-sprzedażowej.

Piotr Gąsiorowski

Fot. Nowe smaki lodów Koral-Ekipa (mat. prasowe)

 

Reklama