Rafał Brzoska: Udało się zorganizować 40 wagonów z żywnością dla Ukrainy

Rafał Brzoska: Udało się zorganizować 40 wagonów z żywnością dla Ukrainy

25 kwietnia wyruszył pociąg składający się z 40 wagonów wypełnionych żywnością, środkami chemicznymi, śpiworami oraz środkami ochrony osobistej na Ukrainę.

Nie mogę powiedzieć dokładnie dokąd, ale konwój wyjeżdża daleko na wschód. Mam nadzieję, że dotrze jak najdalej: do obwodu donieckiego i ługańskiego.

Rafał Brzoska, CEO / Shareholder w Integer.pl / Inpost Group

Inicjatywę prezesa Inpostu i funadacji OMENAA FOUNDATION wsparło wiele firm i osób, między innymi Mokate czy Grupa Maspex.

Wielkie podziękowania dla Michała Kuczmierowskiego z RASR za transport, a koleżankom i kolegom z biznesu za szybkość działania i wsparcie: Ambasador Andrzej Deszczyca, Pani Marszałek Malgorzata Gosiewska, Pan Minister Dmytro Kuleba, Pawel Suszko, Tomasz Misiak, Marian Owerko, Dariusz  Galezewski, Teresa i Adam Mokrysz, Andrzej Wasilewski, Agnieszka Maliszewska, Rafal Kalisz, Ryszard Chmura, Marcin Cechini, Artur Czepczyński, Krzysztof Pawinski, Pawel Szataniak, Bogusław Kowalski, David Derouane, Adam Koc, Krzysztof Kowa, Magdalena Kutyba, Pawel Wielgomas, Wojciech Zmiejko, Marcin Wasilewski, Jacek i Katarzyna Bielenda, Marek Jędrzejczak  i wielu innym, którzy koordynowali zakupy, transport, załadunek i bezpieczeństwo tego konwoju!