Kawa za książkę w Green Caffe Nero. Jak skorzystać z akcji?

Kawa za książkę w Green Caffe Nero. Jak skorzystać z&nbspakcji?

Do kawiarni Green Caffè Nero powraca akcja "Kawa za książkę". W ten sposób sieć zachęca klientów do przekazania przeczytanej książki w zamian za dowolną kawę. 

Tworzenie zbiorów na zasadzie wymiany za kawę ma już swoją wieloletnią tradycję w progach Green Caffè Nero. Tegoroczna akcja "Kawa za książkę" zbiegnie się w czasie ze światowym dniem książki i odbędzie się w dniach od 23 do 30 kwietnia 2022 r. w 66 kawiarniach w Polsce. 

Akcja "Kawa za książkę" portwa od 23 do 30 kwietnia br. (mat. prasowe)

Książki są nieodłączną częścią Green Caffè Nero

Ważnym punktem każdego lokalu Green Caffè Nero jest bogata biblioteczka zawierająca zarówno kultowe, jak i bardziej niszowe pozycje o różnorodnej tematyce. Dzięki temu goście kawiarni mogą oddać się chwili relaksu przy ulubionej kawie i ciekawej książce.

Jak przyznaje Adam Ringer, prezes Green Caffè Nero, książki są nieodłączną częścią lokali Green Caffe Nero. A ponieważ klienci chętnie po nie sięgają, firma stara się regularnie odświeżać biblioteczki, przy okazji promując misję przywracania dawnej tradycji kawiarnianej.

Chcemy oferować realne doświadczenia naszym gościom i rozpowszechniać czytelnictwo. Dodatkowo widzimy wysoki walor ekologiczny naszej akcji. Zależy nam, by wartościowe książki zyskały drugie życie i mogły posłużyć innym osobom, uprzyjemniając im czas spędzony w naszej kawiarni. Cieszymy się, że nasi goście tak chętnie współtworzą przestrzeń Green Caffè Nero. Przez wszystkie lata wspólnie zebraliśmy już około 40 tys. książek.

Adam Ringer, prezes Green Caffè Nero

Jak wymienić książkę na kawę w Green Cafe Nero?

W ramach akcji „Kawa za książkę” za przyniesioną do jednej z kawiarni przeczytaną książkę odwiedzający otrzyma w prezencie wybraną przez siebie z aktualnej oferty kawę w dowolnym rozmiarze – małym, średnim lub dużym.

Książki przekazywane do Green Caffè Nero powinny być w stanie nadającym się do dalszego użytku. Z akcji wyłączone są książki zawierające treści niezgodne z zasadami życia społecznego.

Akcja odbywa się we wszystkich kawiarniach sieci na terenie Polski, a jej zasady dostępne są w regulaminie na oficjalnej stronie Green Caffè Nero.


Fot.: mat. prasowe