Biedronka rozdała 25 mln zł na mieszkania dla 50 zwycięzców loterii

Biedronka rozdała 25&nbspmln&nbspzł na mieszkania dla 50&nbspzwycięzców loterii

Biedronka rozdała w sumie 25 mln zł na mieszkania dla 50 szczęśliwców, którzy wygrali w loterii sieci. Dodatkowo dyskonter opłaci niezbędny podatek.

Od lutego do połowy kwietnia Biedronka przeprowadziła 10 losowań, w każdym z nich wybrano 5 klientów, którzy otrzymali po 500 tys. zł na mieszkanie lub dom. Według deklaracji klientów częściej będą to mieszkania, ale mają oni 9 miesięcy na wybór konkretnej nieruchomości. Wśród 50 szczęśliwców znalazły się aż 42 panie, które częściej niż panowie kupują w Biedronce ulubione produkty.

Loteria mieszkaniowa Biedronki. Kto wygrał?

Najwięcej wygranych padło w województwie mazowieckim, na kolejnych miejscach uplasowały się województwa: małopolskie, pomorskie i śląskie. W trzech województwach: zachodnio-pomorskim, warmińsko-mazurskim i podlaskim w losowaniach nie padła żadna wygrana.

Najmłodszą zwyciężczynią w loterii mieszkaniowej Biedronki była 24-latka z Lublina, najstarszym 76-latek z Gdyni. Najwięcej wygranych padło wśród klientów w przedziale wiekowym 30-40 lat oraz 50-60 lat.

Wśród produktów pojawiających się w niemal każdym wygranym koszyku zakupowym dominowały wędliny, sery i produkty nabiałowe marki własnej Biedronki, nie brakowało warzyw i owoców oraz napojów, głównie wody. Zwycięzcy regularnie sięgali również po kosmetyki, w tym szampony i dezodoranty oraz środki czystości, w tym płyny do prania, zmywania i czyszczenia potrzebne w każdym domu.

Większość wygranych w loterii Biedronki trafiła do stałych, wieloletnich klientów sieci. Niektórzy z nich zakupy robią codziennie, inni 2-3 razy w tygodniu. Większość od ponad 10 lat korzysta z codziennie niskich cen i promocji Biedronki.

Bartłomiej Bis, starszy menedżer ds. lojalności klientów w sieci Biedronka, odpowiedzialny za loterię

Zdecydowanie częściej, bo w 42 na 50 przypadków pieniądze na nowe mieszkanie lub dom zdobywały panie, bo i one częściej chodzą regularnie na zakupy w sklepach sieci Biedronka. Zawodem, który powtarzał się najczęściej wśród wygranych była krawcowa, ale w doborowym towarzystwie szczęściarzy nie zabrakło także nauczycieli, kosmetyczek i sprzedawców. Nowego lokum może szukać również m.in. rzeźnik-wędliniarz, technik – elektromechanik i technik-technolog, operator maszyn CNC, pracownik biurowy, emeryt i emerytka, księgowa i prawnik.

A propos promocji i oszczędności dokonywanych przez klientów dzięki oferowaniu przez Biedronkę produktów wysokiej jakości, to właśnie promocje i cenowe okazje klienci sieci cenią w niej najbardziej. Wynika to z ankiety, jaką wypełniali przy okazji podpisywania dokumentów uprawniających formalnie do odebrania 500 tys. zł na mieszkanie lub dom.


Fot.: mat. prasowe

Reklama