SPAR wprowadza wielkanocną ofertę. Świąteczne produkty w specjalnych cenach

SPAR wprowadza wielkanocną ofertę. Świąteczne produkty w specjalnych cenach

SPAR wprowadza wielkanocną ofertę. Pod hasłem „Wielka moc, gdy w Wielkanoc jesteśmy razem” dostępny jest obszerny katalog, a w nim setki produktów w specjalnych cenach. W promocji są m.in. wędliny, jaja z wolnego wybiegu, majonez, żurek, ciasta, przyprawy, mąka czy mnóstwo słodyczy.

Nasze Wielkanocne hasło nawiązuje w szerokim kontekście to bycia razem. Razem jest wielowymiarowe, odnosi się do rodziny, wspólnego czasu, pomagania – ale także do wielkiej sieci partnerskiej SPAR – naszych partnerów, polskich niezależnych detalistów.

Wayne Hodson, prezes zarządu sieci SPAR w Polsce

Promocje na Wielkanoc w SPAR – gazetka promocyjna 

Specjalnie na święta Wielkiej Nocy SPAR przygotował specjalne promocje. Od 30 marca do 16 kwietnia lub do wyczerpania zapasów obowiązują niższe ceny na produkty, których nie może zabraknąć na wielkanocnym stole. Wśród nich znajdują się m.in. jaja z wolnego wybiegu w cenie11,99 zł za 20 sztuk, majonez Winiary za 8,49 zł czy zajączek z mlecznej czekolady Lindt w cenie 14,99 zł.

Gazetka promocyjna EUROSPAR (mat. prasowe)

Akcja lojalnościowa

W sklepach EUROSPAR i SPAR trwa akcja lojalnościowa, w której klienci zbierają znaczki za zakupy, a następnie wymieniają je na oryginalne produkty vivo Villeroy&Boch Group w cenie obniżonej nawet o 72%.

Klienci mogą kupić dowolną liczbę produktów w ramach promocji aż do wyczerpania zapasów. To kolejna akcja lojalnościowa w sieci SPAR – w 2021 roku na podobnych zasadach można było skompletować klasyczną zastawę stołową oraz eleganckie i ponadczasowe sztućce ze stali nierdzewnej, także z kolekcji vivo Villeroy&Boch.

Za każde wydane 30 zł można otrzymać 1 znaczek. Zebranie 5 znaczków upoważnia do zakupu jednego produktu promocyjnego marki vivo Villeroy & Boch Group. Do 30.04 działa też akcja podwajania znaczków, więc jeszcze łatwiej zakupić produkty Vivo w promocyjnej cenie. Znaczki wydawane są do 08.05.2022 roku, a produkty ze zniżką można kupić do 22.05.2022 roku lub do wyczerpania zapasów. 

Reklama