Lekkie Ż w czterech odsłonach – nowości od marki Żywiec

Lekkie Ż w czterech odsłonach – nowości od marki Żywiec

Nowe Lekkie Ż to lagery z cytrusową nutą limonki, pomarańczy i grejpfruta. Piwa filtrowane są na zimno i warzone bez dodatku cukru.

W ofercie dostępne są: Żywiec Jasny Lekki Oranż 4,5%, Żywiec Jasny Lekki Limonż 4,5% i bezalkoholowy Żywiec Jasny Lekki Limonż 0,0% oraz dystrybuowany w sieci Żabka – Żywiec Jasny Lekki Grejpfruż 4,5%.

Nowości od Żywca są unikalną propozycją lekkiego lagera wzbogaconego o subtelnie cytrusowe smaki, co wyróżnia je spośród obecnych na rynku piw, stanowiąc unikalną propozycję pomiędzy segmentem lagerów oraz piw smakowych.  W ten sposób wchodzimy na zupełnie nowe piwne terytorium w Polsce, po raz kolejny tworząc innowacyjną kategorię. Najnowsza oferta skierowana jest głównie do młodych dorosłych konsumentów, szukających w produktach naturalności i autentyczności oraz mniejszej zawartości cukru, a wszystko to podane jest w oryginalnym opakowaniu.

Natalia Myśliwska, Senior Brand Manager marki

Nowe portfolio lekkiego Żywca sprzedawane będzie w transparentnej butelce 400 ml, podkreślającej lekkość i orzeźwiające właściwości produktu. Produkt będzie dostępny we wszystkich kanałach sprzedaży, w tym w HoReCa.


Fot. mat. prasowe

Reklama