Lody Grand obchodzą 25-lecie. Z tej okazji rusza kampania ze znaną modelką

Lody Grand obchodzą 25-lecie. Z tej okazji rusza kampania ze znaną modelką

Lody Grand obchodzą w tym roku wyjątkowy jubileusz. Należąca do marki Koral linia lodów premium istnieje na rynku już równe 25 lat. W związku z tym wraz z początkiem kwietnia ruszyła specjalna kampania reklamowa. Jej twarzą będzie polska modelka i aktorka Marcelina Zawadzka.

Spoty reklamowe lodów Grand z udziałem prezenterki, aktorki i modelki z tytułem Miss Polonia emitowane będą od 1 kwietnia do końca lipca w najpopularniejszych stacjach TV. Oprócz tego akcja marketingowa obejmowała będzie intensywne działania w Internecie, sferze digital – video, display Google Ads i Facebook Ads, a także w radio, kinach, w obszarze OOH/DOOH oraz licznych projektach BTL.

Dodatkowo, ambasadorka będzie promowała linię lodów Grand za pośrednictwem swojego profilu na Instagramie, gdzie obserwuje ją już ponad 600 tys. użytkowników.

Za pomysł, kreację i stworzenie spotu reklamowego odpowiada Film Grupa-Wojtek Wojtczak, koordynację współpracy z ambasadorką w obszarze SM oraz obsługę kampanii ads firma Koral powierzyła obsługującej ją od lat w digitalu agencji Veneo.


Fot. mat. prasowe

Reklama